Akedaş’dan çalışanlarına rekabet hukuku hakkında eğitim

Akedaş’dan çalışanlarına rekabet hukuku hakkında eğitim

Tüm faaliyetlerinde daima en iyiyi hedefleyen AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş., çalışanlarının rekabet ve rekabet hukuku konusundaki farkındalıklarını artırmak için kapsamlı bir eğitim düzenledi.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet kalitesini geliştirmek ve çalışanlarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği eğitim etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.

‘Rekabetin Korunması ve Hukuki Ayrıştırmanın Sağlanması’ başlıklı eğitime Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Beşir Fatih Doğan ve ENRE Rekabet Direktörü Cengiz Soysal katıldı.

Doğan ve Soysal, rekabet konusunda hukuki düzenlemelerin yanı sıra örnek uygulamaları paylaştıkları eğitimde, AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. çalışanlarını detaylı şekilde bilgilendirdi.

Eğitime AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin Adıyaman ve Kahramanmaraş’taki toplam 210 çalışanı katıldı.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. faaliyetlerini geliştirmek ve hizmet kalitesini artırmak için farklı konulardaki eğitimlerine devam edecek.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co