Akedaş personel ve aileleriyle iftarda buluştu

Akedaş personel ve aileleriyle iftarda buluştu

Akedaş Kahramanmaraş’taki personel ve ailelerinin katılımı ile Ramada Otelde yaklaşık 1.300 kişinin katılım sağladığı güzel bir iftar yemeği organizasyonu gerçekleştirdi.

Birlik ve beraberliğin sağlandığı bir atmosferde müzik dinletisi ve barkovizyon gösterisi eşliğinde başlayan yemek organizasyonunda; misafirler gölge oyunu seyrederken, çocuklar palyaçolarla oyun oynayıp hediyelerini almanın mutluluğunu yaşadılar.

Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı, sevginin, saygının, sabrın ve kardeşliğin daha da pekiştiği bu ayda, iftar yemeği vesilesi ile personel ve aileleri ile aynı sofrada bulunmuş olmanın hazzını ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Akedaş Elektrik Perakande Satış A.Ş Genel Müdürü Medine Tanış;  “İftar yemeği organizasyonlarımız, Akedaş çatısı altında geleneksel bir hale getirilmiştir.

Bu kapsamda bu sene Elbistan Bölgemizde 2. , Adıyaman Bölgemizde 6. İftar Yemeği Organizasyonu gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşırken; bu akşamda Kahramanmaraş’ta ki iftar yemeği organizasyonu için bir araya gelmiş bulunuyoruz.

AKEDAŞ İFTAR YEMEĞİ (4)

Bugün burada gerçekleştirdiğimiz birlik ve beraberliğimizi koruyup, bütün bir yıla yaymayı başardığımız zaman, kendimize koymuş olduğumuz hedeflerin gerçekleşmemesi için hiçbir neden kalmayacaktır.

Unutmayınız ki! Kurumsal bir Şirket olabilmek için; iyi bir yönetim politikası, iyi belirlenmiş bir strateji planı ve nitelikli çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu bağlamda Akedaş çatısı altında yakaladığımız sinerjinin bizi sağlam ve emin adımlarla en üst seviyeye taşıyacağına olan inancım sonsuz.

Her yıl aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımız ve onların değerli aileleri ile birlikte birçok güzel şeye imza atacağımız organizasyonların devamını temenni ederken; Ramazan ayının hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Tüm çalışanlarımıza emekleri için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co