AKDO Yenilenen Yüzüyle Hizmette

AKDO Yenilenen Yüzüyle Hizmette

 

Dondurma, tatlı ve unlu mamuller sektörünün önemli markalarından AKDO, yenilenirken şimdi de Türkiye’ye açılıyor, bayileşme yolunda adımlar atmaya hazırlanıyor.

Sürekli yenilikten, yeni konseptler üretmekten söz eden, sektöre ciddi manada girdiği günden bu yana başarı hikayeleri yazmaya devam eden, hizmet, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi ile öne çıkan AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, toplam 500 çalışanı, 6 şube ile birlikte, 2018’in ilkbaharında üretim yapan fabrikası yanında, şimdi de 8. şubesini açmayı hedefledi.

Akdo yenilendi (5)

İnsanların yaşam kalitesinin arttığına, sosyal yaşam alanlarının artması ile insanlardaki kahvaltı kültürünün de geliştiğine dikkat çeken AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, komşu illerden de kahvaltı için geldiklerini belirterek, Pazar günleri açık büfe, diğer günler için de serpme kahvaltı tabağı ile sektörde haklı bir gurura ulaştıklarını söyledi.

4 YIL ÖNCE AÇILAN TEKEREK ŞUBESİ

Açıldığı günden bu yana, merkezde yaşayan insanların ve çevre sakinlerinin sosyal yaşam alanı haline gelen ve 4 yıl önce hizmete giren Akdo Tekerek Şubesi, şimdi komple yenilenmiş haliyle vatandaşlar için cazibe merkezi haline geldi. Hizmet alanının genişlemesi, çalışan sayısının artması, hizmet, ürün ve müşteri memnuniyet kalitesinin artmasıyla yaklaşık 1.100 metrekarelik alanda hizmet verildiğini belirten Davarcıoğlu, komple yeniliğin müşterilerce de beğenildiğini kaydetti.

Akdo yenilendi (6)

Hedeflerinde 8. şubeyi de açmak olduğuna vurgu yapan Davarcıoğlu, şehir dışında bayileşmeye doğru adımlar atılacağını, bunun Türkiye’ye açılmak anlamına geldiğini ifade ederek, paket satış ağırlıklı şubeler ile hizmet ve ürün ağını daha da geliştireceklerini ve zenginleştireceklerini sözlerine ekledi.

Akdo yenilendi (7)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co