Akdağ; “Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesi doğru değil”

Akdağ; “Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesi doğru değil”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Akdağ;

“Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesi doğru değil”

 

    Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesiyle ülkeye hiçbir ekonomik katkı sağlamayacağını belirten Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Akdağ; “Saadet partisi olarak başından belli bu özelleştirmelerin çok doğru olmadığını ifade ediyoruz. Şeker fabrikalarının özelleştirmesi doğru değildir. Bu yanlış adımdan dönülmesini istiyoruz. Bu fabrikalar özelleştirildiğinde ülkeye hiçbir ekonomik katkı getirmeyecektir” dedi.

  Necmettin Erbakan’ı anma programı için Göksun ilçesine gidecek olan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Akdağ, Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığında parti teşkilatıyla bir araya geldi.

  Açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Erkan Pınarbaşı, “Genel Başkan yardımcımız Atik Akdağ, Necmettin Erbakan hocamızı anma vesilesiyle Göksun’a uğurlayacağız. Göksun’a gitmeden parti binamıza gelerek teşkilatımızla bir araya geldiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

   İl Başkanlığı binasında parti teşkilatıyla bir araya gelen Akdağ; “Şubat ayının son haftasını Saadet Partisi olarak bizler Erbakan hocamızın vefatı dolayısıyla Erbakan haftası olarak ilan ettik. Erbakan hocamıza anma programları düzenliyoruz. Her sene bir tema üzerine yapıyoruz. Bu seneki temamız ahlak, adalet ve barış oldu.

  Ülkemiz badireli günlerden geçiyor. Hem içerde hem dışarda terörle mücadele süreci yaşanıyor. Maalesef bu süreçte yüreğimizi yakan şehit haberleri geliyor. Bu vesile ile başta Afrin’de şehit olan ve ülkemizi savunmak için canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

    Konuşmasından sonra Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Akdağ, parti teşkilatlarıyla bir süre sohbet ettikten sonra Göksun programı için parti binasından ayrıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co