Akcanlar Fırını’ nın Lahmacuna büyük ilgi

Akcanlar Fırını’ nın Lahmacuna büyük ilgi

Kahramanmaraş’ ın tanınmış esnaflarından Mehmet Akcan, Hacı Akcan Kardeşlerin açtığı Akcanlar  Lokantası ve Pide ve Lahmacun Fırınında yapılan Lahmacunlara halk büyük ilgi gösteriyor.

Yılların ustası Mehmet Akcan ve Kardeşi Hacı Akcan  ve ekibi Yıldırım Karademir, Mehmet Demir, Yaşar Akkoyun ve Yaşar Güzel müşterilere birbirinden güzel lezzetli kebap, döner, güveç, kavurma, yan yana gibi yemek çeşitlerinin yanı sıra, Lahmacun, etli pide, lavaş ekmeği gibi hamur işi yiyecekler hazırlıyor.

akcan1

Akcanlar Lokanta Pide lahmacun Salonun hazırlamış olduğu lahmacunları Kahramanmaraş halkının yanı sıra Suriyeliler de çok beğeniyor.  Lokantaya gelen Suriyeli vatandaşlar Akcanlar’ ın yaptığı çok lezzetli olan  Lahmacunun çok beğendiklerini ve buraya geldiklerinde Lahmacun yediklerini söylüyorlar.

Lokanta ortağı olan ve aynı zamanda da Usta olan Hacı Akcan; “Yıllardır Kahramanmaraş’a hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi verirken bir gün sonra nasıl daha iyi hizmet veririz diye onu düşünüyor ve ürünlerimiz   kalitesini  artırmak için çalışıyoruz. Müşterilerimiz  bizden çok memnun, ancak biz yine de durmuyoruz kaliteyi daha da ileriye taşımak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.  Yemek çeşitlerimizin hepsi beğeniliyor. Özellikle yapılan lahmacunları gerek Kahramanmaraş halkı gerekse de bölgemizde bulunan Suriyeli vatandaşlar çok beğendiklerini söyleyerek buraya gelip ya burada yiyorlar ya da paket yaptırıp evlerine götürüyorlar.

akcan

”Yıllardır ustalık yapıyorum. Aldığımız karar doğrultusunda, diğer ustalarımızla beraber  yaptığımız denemelerde mükemmel bir lezzet ortaya çıktı.  Çok başarılı ve lezzetli bir sonuç alıyoruz. Bunu müşterimiz de bize söylüyor.

Müşterimizin bizlere göstermiş olduğu büyük teveccühe layık olmaya çalışıyoruz. Amacımız hizmet kalitesinden ödün vermeden yemek kalitesini de her geçen daha da artırarak müşterilerimize hizmet vermektir. Bu yüzden biz Akcanlar Lokanta ve Fırını olarak Halkımıza teşekkür ediyoruz “ dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co