Akal’dan şok kampanya, fiyatlar çıldırdı

Akal’dan şok kampanya, fiyatlar çıldırdı

Kahramanmaraşlılara 57 yıldır hizmet veren Akal Konfeksiyon ’un Mart ayında yapmış olduğu şok kampanya vatandaşların menfaatine.

Kahramanmaraş’a yıllardır hizmet veren Akal Konfeksiyon sektörde yaptığı kampanyalarla adında sıkça söz ettirerek marka haline geldi.  Yıl boyu halkın yanında olan Akal Konfeksiyon Mart ayında yılın en iyi kampanyasını düzenledi. Bu kampanya ve bu fiyatlar kaçmaz.

Konu hakkında bir açıklama yapan Akal Konfeksiyon Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Uslu, “Fırsatı kara çevirmenin tam zamanı. Mağazamızı şaşırmayın, indirimleri kaçırmayın” dedi.

Akal Konfeksiyon Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Uslu; Akal’ın 57 yıldır sektöründe hizmet etmiş köklü ve yerli bir mağaza olduğunu belirtti. 2015 yılı ülkemiz için ekonomik anlamda maddi ve manevi çok zorluklara göğüs gerdi. Bu zaman zarfında biz Akal olarak yine halkımızın ve müşterilerimizin hep yanında olmaya çalıştık. Çok güzel kampanyalara imza attık. Yılın belirli dönemlerinde değil, her zaman müşterilerimizi memnun edecek fırsat indirimleri yaptık. 2016’ın daha ilk aylarında yaptığımız kampanyalarla rahat ve keyifli alışverişler sunduk. Müşterilerimizin ilgi, alaka ve güvenine çok teşekkür ederiz. Akal Konfeksiyon olarak müşteri memnuniyeti ilkesi ile her sezon kampanyalarımız devam edecektir.

Akal 2 - Kopya

Bu son kampanyamızda daha öncekilerden farklı olarak ilk indirim üstüne extra indirim yaptık. Buda demek oluyor ki birçok ürün maliyetinden düşük fiyatlara satılmaktadır. Amaç, satışları canlandırırken depoları boşaltarak yeni ürünlerle mağazamızı tazelemeye çalışmaktır. Kampanyalarımız geleneksel hale gelmiştir. Müşterilerimizin Akal’a davet ediyoruz. Sembolik fiyatlı ürünlerimizi görmeleri menfaatleri icabıdır. Fırsat bir düşer yiğit bin yaşar diyoruz. Fırsatı kara çevirmenin tam zamanı. Mağazamızı şaşırmayın, indirimleri kaçırmayın” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co