Ak Parti’ye uyarı!

Ak Parti’ye uyarı!

1 Kasım 2015 seçimlerine doğru yol alırken, şehit haberleri peş peşe gelmeye başladı ki bu seçime kadar devam edecek ve korku ve baskı ile güneydoğu dan silme HDP’ye yine oy çıkacaktır.. Çünkü Güneydoğu da terör örgütü korkusu hakim kılınmıştır.

Çözüm Süreci ile : İtler çok havlamaya başlamıştır.

Bu seçimde hazine yardımı yok !..

Pamuk eller cebe beyler !

Ak Parti eğer tek başına iktidar istiyor ise : önce 2002 deki fabrika ayarlarına dönmesi gerekiyor..

2002 de yeni kurulduğu dönem ve o günkü fabrika ayarlarına 18 Eylül 2015 den önce dönmesi gerekiyor..

Kahramanmaraş’ta 41 milletvekili adayı içinden ben 8 adet listeye yazacak adam bulamadım, liste gazetemizde ve www.kahramanmarasgazetesi.com.tr de var girip bakın 2002 fabrika ayarlarına göre bir aday varsa buyurun !..

İkincisi: 2002 seçimlerinde: Sağlık bedava , Okullarda Kitap Bedava, 17 bin km. duble yol, Emekli – Memur – işçi için simit hesabı ve huzur güven sözü vardı..

Üçüncüsü: vatandaş,  Artık bu pareler yapı söyleminden milletimiz bıktı, ve diyor ki :” Devletsen gereğini yap, ikide bir bize şikayet etme ! “ demeye başladı..

Devletsen gereğini yap ! bu söz çok önemli , iyi düşünün devletsen gereğini yap !.. ikide bir şikayet etme !..

Dördüncüsü: 1 Kasım seçimleri için, Emekli, İşçi, Memur, Sağlık çalışanları Polis ve Asker için yeni söylemler gerekiyor. Emekliye, Polise , Askere, memura, iççiye vermeniz gerekiyor..

Ak Parti şunu demesi gerekiyor: 1 Kasım da bize tek başına iktidar verişseniz !.. “işsizlere iş, bekarlara eş,emeklilere tatil sözü” gibi sözler vermesi gerekiyor..

En önemlisi ise: Deniz bitti, Kara görüldü, para yok, Ak Parti bir oy daha fazla alacağı zengin adayları göstermesi gerekiyor..

Ahtı vefa göstermek istiyorsak: Ak Parti de 13 yıldan beri siyaset yapan aday adayları “ ben ülkem için geri çekiliyorum,” demesi gerekir..

Ülkemiz yananrken, şehit haberleri gelirken, illede ben aday olacağım diyerek partiye zarar vermenin bir mantığı yok..

Ak Partinin 41 aday adayından ben 8 kişi çıkaramadım !..

Bu dönem adaylarının: Zengin bol parası olan, halkı kucaklayan adaylar olması gerekiyor, garip gurabadan milletvekili adayı olmaz..

Ak Partiye uyarım: Bu bizim partilidir, bunun annesi ve babası da bizim partilidir deme yerine bir oy hangi adayla alınacaksa onunla gidilmesi gerekiyor..

Eş dost kayırma lüksümüz bugün yok!.. ülkemiz ateş çemberinde Ak Parti tek başına güçlü iktidara gelmesi gerekiyor bunun için de aday seçimi çok önemli..

Seçim çalışmasında araçlar gezecek para, gidilen yerde yemek yenecek para.. adımını attığında gerek para.. parası olmayan kişileri aday yaparsanız, mevcut sayıyı bile çıkaramazsınız.. Kahramanmaraş için söylüyorum 354 bin oyu bile alamazsınız..!

Ak Parti önce içindeki derin devlet yapısını çözerek o kişileri partiden atması gerekiyor.. bunun da adı kısaca 2002 fabrika ayarlarına geri dönmesi gerekiyor..

Bingöl 1. Sıraya İzmir den bir bayanı koyarsanız oy alamazsınız !.. Kahramanmaraş’a dışarıdan ithal aday koyarsanız oy alamazsınız, insanları küstürdünüz, önce iç barışı sağlamanız gerekiyor..

Doğu kökenli insanların ağırlıkla yaşadığı İstanbul 3. Bölgeye doğu kökenli aday koymazsanız seçimi kazanamazsınız..

İster kabul edin ister etmeyin: Güneydoğu da aile ve ağa hükmü çok önemli, milletvekili adaylarını bunlardan seçmeniz gerekir..

Şanlıurfa da Bucak aşiretinden bir adayınız olmazsa olmaz !

Diyarbakır ve tüm doğu illerinde yine böyle

Ak Parti nerede kalmıştık diyerek : 2002 fabrika ayarlarına dönmek zorunda.. yoksa 1 Kasım 2015 seçimlerinde durum çok farklı olmaz !..

Önümüzdeki süreci iyi kullanması gerekiyor..

Devlet Bahçeli’nin “Hayırlarını “ HDP’in terör örgütüne götürdüğü yardımları.. seçime kadar da Güneydoğu da Türkiye Cumhuriyeti devletinin var olduğunu göstermesi gerekiyor..

Gerekirse : Seferberlik ilan ederek, Güneydoğu da bir tek bakılmayan taş altı kalmamak üzere dağları ve şehirleri temizlemelidir.

Terörü ihbar eden her kişiye : Silah bulunması halinde 1000 TL ödül vermelidir..

İhbarda yakalanan ürünün maddi değerinin 4/1 oranında ihbarcıya ödül vermelidir.

Yoksa terör bitmez, Ak partide yeniden tek başına iktidara gelemez..!

Bizden söylemesi

İyi günler

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co