Ak Partiye oy vermek !..

Ak Partiye oy vermek !..

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Turan Çolakkadı’ya teşekkür ediyorum, niye teşekkür ettim, bir savcı dört polis müdürü ve basın yolsuzluk operasyonu yaptı, ülkemize verdikleri ekonomik zarar bugün 50 Milyar doları geçti..

Söz konusu olan : 1.5 Milyon dolarlık ihalenin tamamını yeseler de hatta üzerine de 1.5 milyon dolarlık bahşiş versek onu da afiyetle yeseler de ülkemiz bu hale gelmeseydi.. Dolar başını aldık gidiyor.. hedeflenen 2500 seviyesi.. Çöken bir borsa..

Buda şu demek bir yıl içinde emekli, çalışan herkes yüzde 50 fakirleşti demektir.. 2013 yılının ocak  ayında 1000 TL maaşla çalışan bir işçinin maaşı Aralık ayında 500 TL düşmüş demektir..28 Arılık 2013 günü itibari ile.. millet farkında değil.. bunu yapan bir savcı 4 polis müdürü.. bunlardan kim hesap soracak onu merak ediyoruz..

Onun için sözümün başında İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Turan Çolakkadı’ya dünkü çıkışından dolayı teşekkür ediyorum..

Bir ilin valisi var, Valinin haberi olmadan buradan bir kuş uçar mı ?.. Başsavcı var, onun haberi olmadan nasıl bir savcı soruşturma yapar ? o zaman başsavcılık makamı ne işe yarar diye sormazlar mı ? .. bu sebeple başsavcımıza teşekkür ediyorum..

Hedef açık: Ak Partiyi yıkmak ve yerine CHP ye getirme.. oyun bu..

CHP : MHP’lilerin ağır olduğu yerde MHP’lileri aday yapıyor, eşit oldukları yerlerde orta bir aday gösteriyor.. CHP kendi yerlerinde ise kendi adaylarını gösteriyor.. buda şu demektir.. CHP – Ak partiye karşı lider parti hazırlığı içinde olan bir oyunla karşı karşıyayız..

Herkesin evine bir ateş düştü.. Kardeş kavgası başladı.. şucu bucu, bırakın şunu bunu, biz birlik olalım.. bir olalım, büyük olalım.. diri olalım…

Kahramanmaraş siyasetinin nabzının attığı Yaşar Pastanesine şöyle bir uğradım, Ali Çokuçkun, Cuma Tahiroğlu, başta olmak üzere ekip tamam..

Kahramanmaraş siyaseti burada konuşuluyor.. ilçe belediye başkan adaylarının ataması bile burada yapılıyor…

Saadet Partisinin kadım adayı Cuma Tahiroğlu, “ Ben Saadet Partiliyim, Saadet Partisi adayım ama, Dik durmak, ak partiye oy vermek farz oldu!..” diyerek bir çıkış yapıyor..

Oyumuz ak partiye

Muhammed Ümmeti Ak Partiye destek çıkın diye bağırıyor..

Başbakanı asacağız, keseceğiz diyorlar, bizim dik durup Ak partiye oy vererek başbakana destek olmamız gerekiyor.. Mart 2014 de Ak Partinin yüzde 55 üzerinde oy alması gerekiyor.. Akse halde Türkiye de ki Müslümanları hap gibi yutarlar..(Suriye örneği gibi )

Oyumuz Ak Partiye ama ben saadet partiliyim.. diye de ilave ediyor.. yani bu seçimde emanet oy vereceğiz diyor..

Cuma Tahiroğlu : “ Mesele – İran meselesi, ambargo meselesi, Türkiye ortadoğu da lider ülke oluyor :  onu yok etme meselesi, Ümmet tek millet olmalı bugün ayrılık zamanı değil, Müslümanlara söylememiz gereken, “ Allah rızası için susun kimsenin aleyhinde konuşmayın, bugün kavga zamanı değil birlik olma zamanı , bir olalım, diri olalım, oylarımızı Ak Partide birleştirelim, Başbakanın arkasında duralım,” ama ben saadet Partiliyim, “ diye de ilave ediyor..

Bazı gazete , televizyon,  internet sitelerinin, hükümeti yıkmak için çalıştığını bunun sonucu olarak da bizim uyanık olmamız gerektiğini altını çizen Tahiroğlu:” Yendi denilen paraya bakın, yurt dışına AB ve İsviçre bankasına kaçan paraya bakın, ülke kaynaklarını nasıl sömürdüler.. doları – Euroyu nasıl yükseltiyorlar.. buna bakın, yurt dışına kaçan para bakın, ülke ekonomisini ne hale getirdiler ona bakın, onun için dik durmamız gerekiyor, bunlara karşı bir olalım yıkılmayalım,” çağırısında bulundu..

17 Aralık da olaylara müdahale edile bilse de bugün paramızın değeri bu kadar düşmese, yurt dışına bu kadar para koçmasa çok iyi olacaktı ama olan oldu.. Allah dan ki çabuk uyandılar da 23 ilde daha yapılacak operasyonları durdurdular.. onları da yapsalar bunlar hükümeti düşürürlerdi..

Bugünkü Sabah gazetesinin sürmanşet haberi de manidardır..

Türkiye içinde ikinci bir devlet kurulmuş…

Polisi, Savcısı , hakimi, askeri ile yazık… bu ülke bunu hak etmiyor..

Başbakan bu çeteleri en kısa zamanda yok etmeli ve temizlik harekatını yapmalıdır..

Bu yer değiştirme şeklinde olmamalı, meslekten ihraç ve kanuni işlemler yapılmalıdır.

Bu milleti bir yılda yüzde 50 fakirleştirenlerden hesap sorulmalıdır..

İyi günler
27 Aralık 2013

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co