Ak Partiden gazetemize ziyaret!

Ak Partiden gazetemize ziyaret!

Ak Partiden gazetemize ziyaret!

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak, Nursel Reyhanlıoğlu, “ Gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak seçim çalışmasını başlattılar..

Sabah Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, il basın sorumlusu Mehmet Beşen ile birlikte Kahramanmaraş Gazetesi ve www.Kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi haber merezine ziyarette bulunarak açıklamalarda bulundu.

1 Kasım seçimlerinde Kahramanmaraş’ı 7-1 yapmak için önümüzde kalan bir ayda çalınmayan kapı, sıkılmayan el bırakmayacağız diyen Kaynak: “ Bu seçim önemli memleket meselesi, Büyük Türküye’nin büyük yürüyüşünün meselesi, bu sebeple halkımız huzur ve istikrar istiyor bize düşende yolumuza çıkarak herkese ne yapacağımızı anlatmak bizim görevimiz,” dedi.

Nursel Reyhanlıoğlu

Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve yönetim kurulu ile birlikte Kahramanmaraş Gazetesine öğleden sonra bir ziyarette bulundu.

Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi haber merkezi de çalışanlarla çay içen Nursel Reyhanlıoğlu: “ Çok hızlı baskın bir seçim oldu, önümüzdeki seçim süresi kısa ama elimizden geleni yaparak çalışacağız,” dedi.

Daha önce Ak Parti Kahramanmaraş il kadın kolları başkanlığı yapan Nursel Reyhanlıoğlu ,” Seçim çalışmamız yeni değil, Ak Parti kurulduğu günden bugüne kadar bir seçimden bir seçime koşuyoruz, Allah memmeleketimiz için hayırlı olanı versin,” dedi.

okay (8)

OKAY GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Dulkadiroğlu Belediye başkanı Necati Okay, Kahramanmaraş Gazetesi ve www.Kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesine bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Dulkadioğlu Belediye Başkanı Necati Okay :” Bölgemizde ne sorun varsa onu çözmeye çalışıyorum, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediyesi olarak yaptığımız hizmetleri bugünden sonra yapacağımız hizmetleri sürekli anlatıyoruz, önümüzde bir kasım seçimleri var bu seçimlerde bizde üzerimize düşen görevi fazlası ile yapacağız,” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi çalışanları ile bir süre sohbet eden, çay içen Başkan Necati Okay, “ Kahramanmaraş’ımız daha güzel olacak hak ettiği hizmetleri alacaktır,” diye konuştu..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co