Ak Parti Seçimi Kayıp etmek istiyor..

Ak Parti Seçimi Kayıp etmek istiyor..

Ticarette bir kural var, dükkanını açarsın, müşterini istediği malı getirisin, sabah namazdan sonra Bismillah der kepenkleri açarsın, akşam kapatırsın hizmette sınır yok diyerek müşterini talibini göz önüne alır , ona göre mal getirisin..

Bu Ak Parti yöneticilerine : Önce bey ve şira bilgilerini öğretmeniz gerekiyor..

Sonra : Ticaretin kuralını öğretmeniz gerekiyor..

Başbakan’a ne diyorlar: Yargı kararı ile durduruyorlar.. 3. Hava alanı yapmayacaksın, 3. Köprüyü yapmayacaksın, Kanal İstanbul projesinden hemen geri adım atacaksın, Nükleer santralı yapmayacaksın, Çin ile ortak Füze fabrikasını kurmayacaksın.., Yerli Uçak gemesi, Yerli uçak ve otomobil yapmayacaksın.. yaparsan biz seni indirmesini biliriz..

Gezi Parki eylemlerinde , 17 Aralık operasyonunda açık ve net söylenen bu, bu sebeple Ak Partinin seçimleri kazanması gerekiyor.. ama Kahramanmaraş yönetimi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan rağmen, “biz seçim kazanmak istemiyoruz,” diyorlar..

Bu nereden çıktı diye soran okuyucularımıza:

Çağlayancrit seçimin rahat alınacağı bir ilçemizdi.. Bozlardan Hüseyin Akpınar’ı listenin en sonuna koymuşlar, oysa Hüseyin Akpınar’ın Büyükşehir Belediye Meclis üyesi adayı olması gerekiyordu..

Kim alır bilmem ama Çağlayancerit yüzde 99 gitti gibi görülüyor..

Pazarcık CHP’in

Nurhak CHP’in belki çok süper bir çalışma olursa Ak Partiye döner mi bilemiyorum..

Ekinözü : Sadet Partisinin Ak Parti Ekinözü ilçesinde ancak 5 . parti olur.. oysa bir önceki seçime baktığımız zaman Ak Partinin il genel meclisinde 4600 oyu var..

Ekinözü halkı şunu söylüyor: Büyükşehir de oyumuz Ak Partiye, Başbakana , ilçede Sadet partisi adayı Bünyamin Kılıç’a.. Ekinözü ilçesinden bir Şanlıurfa , Fakıbaba olayı yaşanacak bugünden bu görülüyor..

Kahramanmaraş Merkez de 436 belediye meclis üyesi aday adayı vardı, bunların içinden bir tek aday çıkmamış, ne var ki 12 yıldır adam yetiştiremeyen Ak Parti BBP’lilerden medet ummuş..

Yüzde 1.5 oy oranı ile BBP Bekir Kılıç ak partiyi kurtaracak, şaha kaldıracak , seçimlerde oy patlamasına sebep olacak.. !

Onikişubat’a bakıyorum: Devleti soyan hırsızlar , yüzsüzler meclis üyesi olarak görev başında , haydi hayırlı olsun diyorum.. Ak Parti seçimi kazanmak istemiyor.

31 Mart 2014 Pazartesi sabah Kahramanmaraş’ta öyle bir manzara ortaya çıkacak ki bunun hesabını kim verecek bilemiyorum..

Pazarcık, Nurhak, Ekinözü, Afşin, Göksun da seçim de tehlike görenler var , bu ilçelerimizi kaybedersek Ak Parti Büyükşehir tehlikeye girer , Büyükşehir belediye Başkanı Adayı Fatih Mehmet Erkoç, ilçe adaylarına güvenmeden çok çalışması gerekiyor..

Ak Partililerin artık şunu net görmeleri gerekiyor ki : Ekinözü Belediye Başkanı adayı Nursi Çelegen den, Belediye Meclis üyesi sıralamasından kimse memun değil, bu tepkiler 40 güne kadar diner mi dinmez mi bunu bilemiyorum ama seçim çok zor geçeceği görülüyor..

Bu tepkilerin üzerine önümüzdeki Pazar seçim yapılsın Ak Parti bir çok ilçeyi kayıp eder, büyükşehir ise tehlikeye girer..

Bizim gördüğümüz Ak Parti Seçim kazanmış kahraman edası ile teşekkür turu yapar gibi geziyor ama her geçen günde tepkiler artarak devam ediyor..

Vatandaş: Büyükşehir de Ak Partiye veriz , ilçelerde adaya göre, Meclis üyesine göre oy veriz diyorlar..

Hatta : Büyükşehir ak parti, İlçe de adayım şu, Meclis üyelerinde ise Sadet Partisinin üyelerine vereceğim diyenler çoğunlukta..

Böyle olunca başkan bir partiden, meclis üyeleri bir partiden, olacak olan yerler var ki durum bunu açık ve net gösteriyor..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co