Ak Parti seçim Bürosu açıldı

Ak Parti seçim Bürosu açıldı

Ak Parti Kahramanmaraş Müftülük Trabzon Bulvarında Milletvekilleri, belediye başkanları, il, ilçe, gençlik ve kadın kolları başkanları Ak Parti milletvekili adayları, partililer ve vatandaşların katımlıyla gerçekleştirildi.

Müftülük meydanındaki açılış toplantısında konuşan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal hükümetleri döneminde Kahramanmaraş’a yaptıkları hizmetleri anlattı. Ünal, 2019 yılına kadar Kahramanmaraş’a hızlı trenin geleceğini ve Havalimanı için kamulaştırma çalışmalarının başladığını ve 2 yılda 9,5 km lik Göksun yolu tünellerinin bitirildiğini söyledi.

Seçim bürosu açılış konuşmasını yapan Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan hedeflerinin 8-0 olduğunu, Ak Parti’nin bu seçimden de güçlenerek çıkacağını belirtti. Doğan; “Ak Parti olarak Kahramanmaraş’a yapılan hizmetleri halkımız çok iyi biliyor. Tünellerimiz  bitti. Yeni bir hastane yapacağız. Havalanımız  için çalışmalar başladı. Hızlı trenimiz gelecek. Önümüzdeki yıllarda Kahramanmaraş’a büyük hizmetler gelmeye devam edecek” dedi.

STC_9066

ESKİ TÜRKİYE’Yİ YİNEKİ GENÇLERİMİZ HATIRLAMIYOR

Müftülük meydanındaki kalabalığı seslenen Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal; “Ak Partiyle 12 yıldır her şeyi birlikte yaşadık.  Bu gün 20 yaşlarında olan gençler eskiden sınıfta tahta kullanıyorlardı, şimdi ise gençlerimiz okullarında akıllı tahtaları kullanıyorlar. Önlerinde tabletleri var. Okula başladıkları gün sıraların üstünde hazır kitapları var. Çünkü biz, siyaseti milletin hizmetkârı yapmaya inanıyoruz. Biz amir olan devleti memur haline getirmek gerektiğine inanıyoruz. O yüzden dedik ki amir olan millettir, memur olan devlettir. Devlet hizmet üretmelidir.  Devlet millete neye inanacağını dikta etmeyecektir. Devlet millete ne düşüneceğini nasıl bir vatandaş olacağını dikta etmeyecektir. Devlet millete ne giyeceğini dikta etmeyecektir. Bir yaşam tarzını dikta etmeyecektir. Devlet milletin yaşam tarzını inancını, onurunu korumakla görevlidir. Son yayınladığımız başbakanımızın bizzat kaleme aldığı 2023 sözleşmesinde biz işin merkezine insan onurunu koyduk. İnsan onurunu korumayı, İnsan onurunu muhafaza etmeyi koyduk” dedi.

STC_9239

MAHİR ÜNAL’DAN HAVAALANI MÜJDESİ

Ak Partinin Kahramanmaraş’a 13 yıldır yaptığı hizmetin herkes tarafından bilindiğini dile getiren Ünal Havaalanı sorunun çözüldüğünü Bakanlar kurulundan acil kamulaştırma kararı çıktığını belirtti. 2019 yılına kadar da Kahramanmaraş’a hızlı treni getirmeyi amaçladıklarını ifade eden Ünal konuşmasını şöyle sürdürdü; “Kahramanmaraş’ımızı bir medeniyet şehri yapmanın ötesinde medeniyet merkezi kültür başkenti olan Kahramanmaraş’ımızı dünyaya taşımamız gerekiyor. Kahramanmaraş’ımızdaki büyük ahlak ve irfan ocağını dünyaya taşımamız için hem kara hem demiryolu ulaşımında hem de havayolu ulaşımında bir merkez haline getirmemiz gerekiyor.

400 YATAKLI YENİ BİR HASTANEMİZ YOLDA

Biliyorsunuz Şehir Hastanemizi bitirdik ama bir 400 yataklı hastanemizi daha hemen oraya yapacağız. Bunun yanında hatırlarsanız Tıp Fakültesi Hastanesi 2015’te bitmesi gerekiyordu. 2013’te bitirdik.  Geçmiş hükümetler 20 yılda Bolu tünelini bitiremediler. 10 km tüneli 20 yılda bitiremediler. Biz 2 yılda 9,5 km tüneli bitirdik. Diğer seçimlerden önce 3 tünelimizi ve yan yolumuzu açıp hizmete sunacağız. Şu ana kadar 7 katrilyon yatırım yaptık” dedi.

KAHRAMANMARAŞ 8 ADAYIYLA OMUZ OMUZA VERİYOR

7 Haziran’da yapılacak seçimlerin dünyada mazlumlar açısından da büyük önem taşıdığına vurgu yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç; “Kahramanmaraş 8 adayı ve halkıyla hazır. Kahramanmaraş omuz omuza vermiş birlik ve beraberlik içinde geleceğin Türkiye’si için destan yazacak. Yaklaşık 15 yıldan bu yana AK Parti tarih yazmaktadır. Çok önemli hizmetlere imza atmaktadır. 7 Haziran seçiminde Kahramanmaraş halkı olarak tarihi bir skor alacağız. Büyükşehir, Belediye başkanları, esnaflar ve milletvekilleri adayı olarak sizlerin desteği ile geleceğin Türkiye’sini inşa edeceğiz. Biz sizlere layık olma gayreti içerisindeyiz. Sizlere hizmet etme şerefi içindeyiz” dedi.

_STC5767

Ak Parti Milletvekili Nevzat Pakdil de 13 yıldır diklenmeyerek dik durarak bu kente hizmet etmek şerefine nail olduğunu söyledi. Pakdil, “Desteklerinizden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Çok badirelerden geçtik. Milletin iradesine meclis hakkıyla temsil etmek için çok sıkıntılar çektik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde millet iradesinin temkini için her türlü sıkıntıya geceleri uykusuz kalarak gündüzleri dimdik ayakta durarak mücadele ederek bugünlere geldik. 2007 yılında sizin huzurunuza gelip yüzde 47 oyla gönderdiğiniz zaman 2008 yılında AK Parti’nin kapatılması için bir dava ile karşılaştık. O gün sizin seçtiğiniz insanlar dimdik ayakta durdu. Başörtüsü meselesi Türkiye’de sorundu. Öğrencilerimiz başörtülü üniversitelere giremiyordu. Kamu da zaten çalışmak hayal bile edilemiyordu. O günlerden bugünlere Türkiye’yi getirdik. Milli iradeyi hakim kıldık. Kurulan tüm kumpasların hepsini sizlerle beraber boşa çıkardık. Bu aziz Türk milletine ne kadar minnet, şükran duysak azdır.” Dedi.

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü iken istifa edip siyasete atılan ve listenin 6. sırasında bulunan İlker Çitil de Kahramanmaraş’a yapılan sağlık yatırımlarından söz etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co