Ak Parti Onikişubat Seçim Bürosu Açıldı

Ak Parti Onikişubat Seçim Bürosu Açıldı

Ak Parti Onikişubat seçim bürosu açıldı

ONİKİŞUBAT/ Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde geçtiğimiz gün düzenlenen törenle Ak Parti Onikişubat ilçe seçim bürosu partililerin hizmetine açıldı.

7 Haziran 2015 de yapılacak olan 25. Dönem milletvekilliği  yapılacak genel seçimlere hızlı bir şekilde hazırlanan Ak Parti Onikişubat İlçesi Seçim Bürosunu partililerin coşkulu alkışları arasında açtı. Açılışa Ak Parti milletvekilleri ve milletvekili adayları katıldı.
AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Çözüm süreci bu milleti çözmek, bölmek için değil, birliğini ve beraberliğini sağlamak için başlatılmıştır. Bu milletin ayağındaki prangayı kırmak için başlatılmıştır. Biz şimdi çözüm süreci ile bu milletin ayağındaki prangayı çıkarmak isterken, kimler harekete geçti, bir bakın” dedi.

mahirak (3)

Mahir Ünal, partisinin Onikişubat ilçesindeki seçim koordinasyon merkezinin açılışında, bu devletin yıllarca Müslümanına, Kürdüne, Alevisine, Türküne zulmettiğini, yıllarca insanlara neye inanacaklarını söylediğini belirtti.

Devleti amirlikten memurluğa dönüştürdüklerini vurgulayan Ünal, milletin idaresini devletin üzerinde egemen kıldıklarını, demokrasiyi, temel hak ve özgürlükleri güvence altına alarak, eşit vatandaş olmanın, hak ve özgürlüklerin mücadelesini verdiklerini kaydetti.

Ünal, şöyle devam etti: “1915’te 1. Dünya Savaşı şartlarında olmuş bir olayı bugün bir tarihçi gibi, bir mahkeme gibi, bir hakim gibi karara bağlıyorlar. Onlara diyoruz ki burnumuzun ucunda Suriye’ye neden sesinizi çıkarmıyorsunuz.

mahirak (2)

Bize diyorlar ki ‘siz de susun’ Bize diyorlar ki ‘teslim olmazsanız, iddialarınızdan vazgeçmezseniz, sizi uluslararası alanda Ermeni meselesi üzerinden sıkıştırırız. ‘Teslim olmazsanız’ kardeşiniz bildiğiniz, yol yürüdüğünüz, ümmetin bir parçası olarak gördüğünüz içinize yerleştirdiğimiz uyuyan hücreleri uyandırır paralel çeteleri harekete geçirir yolunuzu keseriz’ diyorlar.

Ey MHP, sen zaten kafanda bu ülkeyi bölmüşsün” Çözüm Sürecine ilişkin değerlendirmede bulunan Ünal, bu konuda kendilerine “Siz bu ülkeyi böleceksiniz’ denildiğini belirterek, “Ey MHP, sen zaten kafanda bu ülkeyi bölmüşsün. Güney Doğu’dan Doğu Anadolu’dan çıkmışsın, sen neyi konuşuyorsun, orada kim var. orada AK Parti, AK Partili kadrolar var ve bizim hizmetlerimiz var” diye konuştu.

Mahir Ünal kendilerine, “siz teröristlerle görüşüyorsunuz” şeklinde eleştiride bulunulduğunu hatırlatarak, hiç bir siyasinin teröristle görüşmediğini sözlerine ekledi. Konuşmanın ardından, AK Parti İl Başkanı Metin Doğan ve milletvekili  adaylarıyla seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co