Ak Parti MKYK Üyesi Doğan; “Bu sancağı sonuna kadar taşıyacağız”

       Ak Parti MKYK Üyesi Doğan; “Bu sancağı sonuna kadar taşıyacağız”

Ak Parti MKYK Üyesi Av. Metin Doğan, Kahramanmaraş’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 96. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ak Parti MKYK Üyesi Av. Metin Doğan yaptığı açıklamada şunalrı belirtti; “ 12 Şubat bir Şehrin değil, bir Vatanın kurtuluş günüdür. Kalbi iman ve vatan sevgisiyle dolu olan, Sütçü İmam’ ların, Rıdvan Hoca’ların, Arslanbey’ lerin, Senem Ayşe’ lerin ve daha adını sayamadığımız bir çok  Kahraman Maraşlının ‘’Maraş Bize Mezar Olmadan Düşmana Gülizar Olamaz’’ diyerek yaktığı bu kurtuluş ateşi, öbek öbek adeta vatanın her bir yanını sarmış, işgalci kuvvetlerin üzerine bir karabulut gibi çökmüştür.

Metin Doğan

Bundan tam doksanaltı yıl önce ecdadımız, tüm olumsuzluklara, tüm imkansızlıklara rağmen bu topraklarda bir kahramanlık destanı yazmış, bu destan o zaman olduğu gibi şimdi de tüm ümmete örnek olmaktadır. Bu nedenledir ki yanı başımızda Suriye’ de olan  savaşla ilgili Başbakanımız, Sayın Ahmet Davutoğlu’ nun  ‘’Halep’in direnişi Kahramanmaraş’ın direnişi gibidir bizim için’’ benzetmesi bu mücadelenin önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. Bizler de inşallah bugün olduğu gibi bundan sonra da,  bu aziz vatanı bize miras bırakan şanlı ecdadımızın yolundan giderek bu sancağı sonuna kadar taşıyacağız. Bu bağlamda Miili Mücadelede hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.  Ruhları şad olsun.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co