AK Parti Kadın Kolları’ndan aşure etkinliği

AK Parti Kadın Kolları’ndan aşure etkinliği

HABER: DENİZ DOĞAN

AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları üyeleri, Muharrem ayı dolayısıyla AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığında aşure dağıttı.

Teşkilat binası önünde düzenlenen etkinlikte konuşan AK Parti Kahramanmaraş il Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç, birlik, beraberlik ve dayanışmanın bir örneği olan muharrem ayında vatandaşlara aşure dağıttıklarını söyledi.

İslam Aleminde muharrem ayı ve aşurenin öneminin ayrı olduğunu ifade eden Kılıç: “Birlik ve beraberliğin simgesi olması adına, bütün güzelliklerin birlikte paylaşılması adına aşure dağıttık. Vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdiler. Emeği geçen ve bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ak parti kadın kolları aşure (2)

Programda kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç muharrem ayının önemine değinerek; “İl kadın kolları başkanlığımızın her yıl Muharrem ayına özel düzenlediği geleneksel Aşure programına katıldık. Allah’ım ikramlarını kabul mübarek eylesin” dedi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir ise: “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Aşure Günü’nü bu yılda Parti binamızın önünde düzenledik. Bu etkinliği düzenlemede emeği geçen Kadın Kolları üyelerimize çok teşekkür ediyorum, Aşure günümüz mübarek olsun” diye konuştu.

Düzenlenen etkinliğe ayrıca Dulkadiroğlu ilçe belediye başkanı Necati Okay, Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’nin yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

ak parti kadın kolları aşure (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co