Ak Parti Kadın Kolları Yönetimi ve öğretmenlerden Erantepli’ye ziyaret

Ak Parti Kadın Kolları Yönetimi ve öğretmenlerden Erantepli’ye ziyaret

 

Ak Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ve öğretmenlerden,  Hayat Akademi Kurucusu ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Erantepli’ye 24 Kasım öğretmenler Günü ziyareti gerçekleştirildi.

Gelen konuklarla öğle yemeğinde bir araya gelen Erantepli, emekli bir öğretmen olarak bu ziyaretten çok memnun kaldığını ve öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu söyledi.

muharrem-erantepli-ogretmenler-gunu-1

Erantepli yaptığı açıklamada şunları belirtti; “24 Kasım dolayısı ile öğretmenlerimiz ve Ak Parti Kadın Kolları Yönetiminden arkadaşlarla yemekte buluşarak sohbet ettik. Öğretmenlerimiz 24 Kasım münasebetiyle bizleri ziyaret ettiler. Öğretmenlik kutsal bir meslek. Öğretmen toplumu aydınlatan, toplum için fedakârlık yapan, gecesini gündüzüne katıp çalışan bir insan. Bugün bunu bir kez daha yaşadık. Bu vesile ile tüm öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum. Başta 15 Temmuz gecesi şehit olan ve ondan önce şehit olan tüm öğretmen arkadaşlarımı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

muharrem-erantepli-ogretmenler-gunu-8

Erantepli; “Gelen konuklarımız bizleri çok memnun etti. Emekli öğretmen olarak bu ziyaret beni çok duygulandırdı. Türkiye’nin geleceği için öğretmenlerimiz çok emek veriyor. Memleketine faydalı insanlar yetiştirmek için çok emek veriyorlar. İyi bir neslin yetişmesi çaba sarf ediyorlar.  Ben bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co