Ak Parti ilçe Belediye Başkan adayları

Ak Parti ilçe Belediye Başkan adayları

Ak Parti İlçe Adayları !…

Akşam Ak Partiye vardım, kapıdan içeri girdiğimde : “Ağabey ilçeler belli mi ? “

Bende ” iyi de partide olan sizsiniz bana niye soruyorsunuz ? “ dedim..

Partidekiler : Gazeteciler bilir diye sorduk !..

Mesele de burada gazeteciler bilir diye sorduk, diyor vatandaş haklı bizim bilmemiz gerekir hatta bir liste bile yazmamız gerekir diye düşünmeye başladım..

Ali Aydın ile oturup acil olarak bir liste yazmalıyız..

Ak Parti Büyükşehir ve İlçeler belediye başkan adayları belli oldu, işte liste:

Büyükşehir belediye başkan adayı           : Fatih Mehmet Erkoç

Dulkadiroğlu İlçe belediye başkan adayı :

Onikişubat içle belediye başkan adayı     :

Türkoğlu ilçe belediye başkan adayı        :

Andırın İlçe belediye başkan adayı           :

Göksun ilçe belediye başkan adayı           :

Afşin ilçe belediye başkan adayı               :

Elbistan belediye başkan adayı                  :

Ekinözü ilçe belediye başkanı adayı……..:

Nurhak ilçe belediye başkan adayı ………;

Çağlayancerit ilçe belediye başkan adayı..:

Pazarcık ilçe belediye başkan adayı …….:;

Ak Parti Kahramanmaraş ilçe belediye başkan adayları bunlar, okuyun dostlarınıza duyurun,  isim mi göremediniz ? neyse :

Sonra içeri girdim, Ali Aydın, Necati Okay, Ak Parti il başkanı Mehmet Eken, il yönetimi ve parti üyeleri ile, Ak Parti Kahramanmaraş büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç bey var ziyaretler var yoğun bir çalışma temposu var ..

Herkes yine bize sordu : ilçe başkan adayları tamam mı diye? , bende Ali Aydın ile akşam yazacağım yarın www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet sitemizden, gazetemizde okuya bilirsiniz.. esperisini yaptım..

Sonra bende ciddi olarak Ak Parti il başkanı Mehmet Eken beye dönerek: Başkanım var mı bir sinyal dedim, başkan da bizden şahbaz çıktı: “Liste hazır cebimde akşam yazdık, ama açıklamıyorum ? “ esperisini aynı şekilde bize patlattı..

Bizde oturduk akşam bir liste yazdık, bu listenin 1 tanesi okuya bilirsiniz, oda en başta Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkanı adayı Fatih Mehmet Erkoç, diğerlerini okumanız için üç boyutlu gözlük gerekli, çıplak gözle göremezsiniz..!

Hülasa: akşam ziyaretimizden şu çıktı…

Anketlerden yüzde 70 ben çıktım, Kamuoyu yoklamalarından yüzde 90 biz çıktık.. fizik ve diksiyon olarak da biz varız ilçe belediye başkanı adayı biziz , söyleminin tamamı doğru değil.. belki adaylar , belki sevenleri ortaya attıkları laf sonra geri kendilerine geliyor onlarda inanıyorlar..

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç dışında hiçbir aday belli değil, şu ilçenin adayı belli oldu, bu ilçenin adayı açıklandı, sözlerinin tamamı yalan…

Bize bir liste geliyor: bir iki ilçe dışında tamamı açıklanmış kim, nereden, nasıl almış belli değil..uydurma bir liste..ben yazdım oldu mantığı ile yazılan bir liste..

Ama tahmin gücünüzü zorlamak istiyorsanız, yukardaki ilçelerin karşısına istediğiniz isimleri yazarak bir tahminde bulunun yılbaşı bileti gibi ya tutarsa derseniz , tutarsa ne ala tutmaz ise vay bizim aday gitti diye söylenirsiniz, bir iki gün..

Sevgili okurlarım: MHP ve CHP adayları tamam, beklenen Ak Parti ilçe belediye başkan adayları ve sonra ise belediye meclis üyesi adayları öyle sanıyorum, son olayların üzerine adayların iyi bir gözden geçirildiğini görüyorum..

Ak Partiden istifa eden milletvekillerinden sonra , belediye başkanları da olmasın diye tahmin ediyorum yeni baştan bir tarama yapılıyor.. buda biraz zaman alacaktır..

Doğru olanda bu : Bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan  , destek olması gerekenler, bir bir istifa ederek utanmadan gidiyorlar.. Ak Partinin oyları ile seçildiler, Ak Partinin oyunun üzerine oturarak utanmadan maaş almaya devam ediyorlar..

Bunu belediye başkanlarında da yaşamak istemeyen ak parti yeniden adayları taramaya başladı.. doğru olanda bu..

İyi günler..
02 Ocak 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co