Ak Parti İl Başkanlığı ziyaret etti..

Ak Parti İl Başkanlığı ziyaret etti..

Kahramanmaraş’ın Düşman işgalinden Kurtuluşu için Kahramanmaraş’a gelen Bakan Müezzinoğlu, AK Parti İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

KAHRAMANMARAŞ/ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,: “Biz milletle beraberiz, milletle omuz omuzayız,” dedi.

Kurtuluş Törenlerinden Sonra ziyaret ettiği Ak Parti il başkanlığında partilere seslenen Mehmet Mezinoğlu : “Onlar hep millete ihanet etti, biz hep milletin yanında durduk. Onlar hep millete tuzak kurdu, biz hep millete kurulan tuzakları bozanlar olduk. Yine bozmaya devam edeceğiz. Nereden gelirse gelsin, ister Pensilvanya’dan gelsin, ister İsrail’den gelsin”dedi..

Kahramanmaraş Gazetesinin soruların da cevaplandıran Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Onlar hep millete ihanet etti, biz hep milletin yanında durduk. Onlar hep millete tuzak kurdu, biz hep millete kurulan tuzakları bozanlar olduk. Yine bozmaya devam edeceğiz. Nereden gelirse gelsin, ister Pensilvanya’dan gelsin, ister İsrail’den gelsin” dedi.

Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 95. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında kente gelen Müezzinoğlu, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.Müezzinoğlu, burada yaptığı konuşmada, 7 Haziran’da yapılacak seçimin, kimin iktidar olacağı, kimin başbakan olacağı, kimin cumhurbaşkanı veya başkan olacağının tartışıldığı bir seçim olmadığını, milletin medeniyet anlayışının, milli iradenin, hak ve hukukunun daha güçlü olabilmesi için yapılacak bir seçim olduğunu belirtti.Birilerinin çelik çomak oynadığı gibi milli iradeyle oynayamayacağı bir süreci perçinlemek için 7 Haziran’da yapılacak seçimin önemine dikkati çeken Müezzinoğlu, şöyle devam etti: “İki dönemdir bu milletin karşısına anayasa anayasa diyoruz ama anayasa yaptırtmıyorlar.

Bakan Mezinoğlu : “Bu millete yakışan, bu milletin hak ve hukukunu koruyan, dağdaki çobana değer veren, dağdaki çobanın hak ve hukukunu da koruyan bir anayasayı bize yaptırtmıyorlar. Niye? Hesaplarına gelmiyor. İstedikleri gibi oynayamayacaklar. 411 milletvekilinin anayasa değişikliğini, Anayasa Mahkemesi’nin iptal etme günlerini yeniden kurmak veya yeniden o zeminlerin ellerinden gitmemesini istiyorlar ama bize düşen ne pahasına olursa olsun bu milletin geleceğini, bu milletin kaderini, bu milletin vizyonunu besleyecek, kaderini koruyacak, onun yarınlarda hayal ettiği, umut ettiği o muasır medeniyet seviyesinin üzerindeki yere taşıyacak anayasa değişikliğinin düğümü 7 Haziran seçimlerindedir.”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “400 milletvekili” söylemini hatırlatan Müezzinoğlu, “Cumhurbaşkanımız hedef verdi ‘400 milletvekili’ dedi. Bazıları bu hedefi komik bulabilir. Bazıları alay edebilir. Bazıları korkudan ‘ne demek istiyor bu’ diyebilir.

Bakan Mezinoğlu : Onlar korkmaya devam etsinler. Milletin karşısında duran, milli iradenin karşısında duran, milli iradenin ümüğünü ikide bir sıkmaya alışık olanlar, mutlaka ama mutlaka daha çok korkmalılar. Milletse daha çok öz güvenle ve daha çok cesaretle yürüyebilmelidir” diye konuştu.Parti olarak kazandıkları başarının sırrının 3 kelimede gizli olduğunu vurgulayan Müezzinoğlu, bunların millet adına samimiyet, millet adına gayret ve millet adına cesaret olduğunu ifade etti.

Alkışlar arasında konuşan bakan  Mezinoğlu : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da 3 sıfatının millet adına samimiyet, millet adına gayret ve millet adına Allah’tan başka hiç kimseden korkmayan bir kişilik olduğunu söyleyen Müezzinoğlu, şunları belirtti: “Bizler AK Parti kadroları olarak millet adına samimiyetimizi, millet adına gayretimizi ve millet adına cesaretimizi bütün bütün çapulcuların karşısında güçlü bir şekilde koymaya devam edeceğiz. İnşallah o 400 milletvekilini nasıl en zor günlerde, en karanlık günlerde, en bulanık günlerde 364 milletvekilini millet AK Parti’ye verdiyse 7 Haziran’da da o 400 milletvekilini inşallah fazlasıyla verecek.

Yeterki biz bize düşeni yapalım. Onlar hep millete ihanet etti, biz hep milletin yanında durduk. Onlar hep millete tuzak kurdu, biz hep millete kurulan tuzakları bozanlar olduk. Yine bozmaya devam edeceğiz. Nereden gelirse gelsin, ister Pensilvanya’dan gelsin, ister İsrail’den gelsin.”AK Parti İl Başkanı Metin Doğan’ın konuşmasının ardından Bakan Müezzinoğlu’na bakır vazo hediye edildi. -Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu-AK Parti Kahramanmaraş İl başkanlığını ziyaret etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co