AK Parti Dulkadiroğlu Kadın Kolları’nda görev değişikliği

AK Parti Dulkadiroğlu Kadın Kolları’nda görev değişikliği

  Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Kadın Kolları eski Başkanı Serdar Sarıçiçek, Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe kadın kolları teşkilat başkanlığını yürüten Asuman Yavuz’a düzenlenen programla görevi devretti.

“SERDAR ABLAMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığında yapılan görev değişikliğinde konuşan Ak Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur, “Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe Kadın Kolları teşkilatı kurulduğundan belli Serdar ablamız görevini layıkıyla yerine getirmiş büyük çaba sarf etmiş gayret etmiş adeta kendisini partimize adamış bir dava neferi olmuştur. Yaptığı her türlü hizmetten dolayı kendisine partimiz adına teşekkür ediyoruz. Ve biliyorum ki bizimle birlikte gayret edecek bizimle beraber çalışacağına, bizi yalnız bırakmayacağına, bilgi ve tecrübeleriyle bizlere destek olacağını biliyoruz” dedi.

AK Parti Dulkadiroğlu kadın kollarında değişiklik (1)

“GÖREVİ RAHATLIKLA BIRAKIYORUM”

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Kadın Kolları eski Başkanı Serdar Sarıçiçek, “Emekli olduktan sonra 16 yıldan bu yana ak parti de görev aldım. Gecemi gündüzüme katarak, evimi ihmal ederek sırf bu dava peşinde koşarak sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı kalmayarak halkımızla iç içe olduk, onların dertlerini dinledik. Dulkadiroğlu ilçesi olarak Kahramanmaraş’ta birinci, Türkiye’de ikinci en yüksek oy alan yer oluyoruz. Görevimi layıkıyla yaptığıma inanıyorum. Görevimi bırakıyorum ama çalışmaya devam edeceğiz. Teşkilatlarımla yaptığım çalışmalarda benimle birlikte çalışan kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Görevi devredeceğim arkadaşım yabancı değil, teşkilat başkanımdır. Ve ben Asuman Yavuz’a görevi rahatlıkla bırakacağım. Arkadaşıma yardımcı olmaya devam edeceğim” dedi.

AK Parti Dulkadiroğlu kadın kollarında değişiklik (3)

“GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞIMA İNANIYORUM”

Yeni göreve gelen Asuman Yavuz, yaptığı konuşmada; “Serdar ablamıza bize bu yolda çalışmalar sağladı. Ekibimizle birlikte birlik ve beraberlik içinde güzel çalışmalar yaptık, bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Yeni görevi layıkıyla yapacağıma inanıyorum. Çok değerli başkanlarımızın desteklerini esirgemiyeceklerini biliyorum. Tüm arkadaşlarımızla birlikte kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Konuşma sonrası AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Kadın Kolları eski başkanı Serdar Sarıçiçek’e bu zamana kadar çalışmalarından dolayı çiçek vererek teşekkür etti.

Haber: Deniz Doğan

AK Parti Dulkadiroğlu kadın kollarında değişiklik (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co