Ak Parti CHP hükümetti

Ak Parti CHP hükümetti

Ak Parti CHP hükümeti

Türkiye’nin normalleşmesi

Ak Partinin KAFUM da vefa iftar yemeği , MHP’nin Pınarbaşı hünkarda iftar yemeği, dostların Çamlca da iftar yemeği, arkadaşlarımın Mado da iftar yemeği var.. hepsine davetliyim, söyleyin dostlar ben nereye gideyim..!

Eeee bir de Gaffarlı da : Sıpa gözü gibi kararmış kirazın altında Kızıl dereli dumanı ile yapıacak iftar yemeği var ki sohbet bol : Bizim tercih Gaffarlı yönüne oldu..

Ne yediğini söyleyene Cübbeli Ahmet hoca kızdığı için orasını bi….. geçiyorum..

Önümüzde Pazar olduğu için sahura kadar koyu bir sohbet başladı.

Bir arkadaşımız : Türkiye’nin Normalleşmesi için, Ak Parti CHP hükümeti kurulmalı diyerek ısrarla bir şeyle anlatmaya çalışıyor..

Dünkü yazım: Recep Tayyip Erdoğan, başlıklı yazımı okumak için bilgisayarı açtık, bir arkadaşımız sesli okudu yaklaşık 40 kişi dinledi..

Sorular bize yöneldi.. hükümet kurulur mu ?

Ben ne başbakanım, ne bakanım , nede Ankara da yetkili atkılı biri değilim..

Ancak  Ak Partiye bugüne kadar oy vermemiş olan dostlar: Israrla Ak Parti CHP hükümet kurmalı diyorlar.. Algı operasyonu yapıyorlar.

Ak Partiye oy verenlerde bir süre sonra : Doğru Ak Parti CHP hükümeti kurmalı dediler..

Sazı bir yazar olarak bize sundular:

Bende : CHP – MHP ve HDP hükümeti kurması gerektiğini söylediğimde : Türkiye’nin normalleşmesi için Ak Parti  – CHP’ye hükümet kurduran MHP’li dostlar olmaz olamaz diye tepki gösterdiler..

7 Haziran 2015 öncesi: “Bunlara bir ders verelim , oyu düşsün tek parti diktatörlüğü sona ersin “ Ben Ak Partiliyim ama bu sefer oy vermeyeceğim,” diye algı operasyonu yapmadınız mı ? .. yaptınız 9 puan ak parti oy kayıp etti..

MHP- CHP ve HDP hükümetine olmaz diyorsunuz,böyle bir hükümet kurulursa MHP diye bir parti kalmayacağını söylüyorsunuz, doğru dur , ben de aynısını söylerim..

Peki : Ak Parti CHP hükümeti kurulur, Milli Eğitim Bakanlığı veya İçişleri Bakanlığı CHP’ye veridiğini var sayalım.. Bakan başörtüsü yasağı getirse Ak Parti bu enkaz hükümetinin altında kalır..

Türkiye anormal mi ki : Ak Parti – CHP hükümeti ile normalleşecek?

Toplum mühendisleri tarafından geliştirilen : Bunlara bir ders verelim , algı operasyonu tuttu Ak Parti yanış adaylarla 9 puan kaybetti ama , “ Türkiye’nin normalleşmesi için Ak Parti CHP hükümeti algı operasyonu tutmayacak Ak Partililer bunu yemez!… dedim…

Bir ara : Herkes karşımda Ak Parti CHP hükümeti ister konumuna gelmişti.. bu olayı ben anlatınca , Ak Partili arkadaşlar: “ Bekir bey haklı,bir CHP’li bakan baş örtüsü yasağı getirse Ak Parti bunu altında kalır kalkamaz, buda MHP’ye yarar !..

Erken seçim veya süresinde yapılacak seçimde biz derdimizi anlatamayız, MHP’ye bile yetmeyiz diyerek Algı operasyonun beyinlerini nasıl yıkadığın farkına vardılar..

Gurubun içinde MHP ve CHP’li olan arkadaşlarımızda var..

Tartışma derinleşti..Ak Parti yönü ağır bastı..

Ak Parti CHP hükümeti kurulamaz , bu ak partinin sonu olur..

Ak Parti HDP hükümeti hiç mümkün değil kurulamaz. Bu seçenek rüya veya hayal bile olamaz..

Ak Parti – MHP hükümeti , tabanın en  sıcak baktığı hükümet ancak : MHP buna yanaşmadığı için bu seçeneği de çöpe attığımızda geriye : Azınlık hükümeti ile erken seçim bizi kapıda bekliyor..

7 Haziran 2015 seçimleri öncesinde olduğu gibi : “ Bunlara bir ders verelim,oyları düşsün,tek parti krallığı, diktatörlüğü sona ersin ! “ algı operasyonu tuttu , herkes bunu söylüyordu başarılı oldular..

Türkiye’nin normalleşmesi için Ak Parti CHP hükümeti algı operasyonun ben tutmayacağı inancındayım..

Böyle bir hükümet enkaz olur.. enkaz hükümeti olur, ki bunun altında da Ak Parti kalır..

7 Haziran seçimleri de Ak Partiye oy vermeyenler, “bunlara bir ders verelim ,” diyenler bugün çok pişmanlar..

Bugün söylemleri ise : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya köşküne gidecek, siyasette karışmayacak, meydanlara inmeyecek, Türkiye’nin erken seçime değil normalleşmeye ihtiyacı var buda Ak Parti CHP hükümeti ile olur,” algı operasyonu yapıyorlar…

Son söz ilavesi ise: Cumhurbaşkanı meydanlara inmese Ak Parti yüzde 55 oy alırdı diye ilave ederek sözlerini bitiriyorlar..

Son yapılan anketlerde ise : Milletimiz oyu Tayyip’e verdim diyor bu da bir gerçek, aman dikkat ,” Ben ak partiliyim diyerek söze başlıyor ve Ak Parti CHP hükümeti diyor , Türkiye normalleşmeli diyorsa,” dinlemeyin..

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co