Ak Parti Bayram Atağı Yaptı

Ak Parti Bayram Atağı Yaptı

Ak Parti Bayram Atağı Yaptı

BEKİR DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ/ Başbakan Yardımcısı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak ve Beraberindeki partililer MHP ve CHP’ye Bayram ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş  il ve ilçe teşkilatları ile bayramlaşmak için yola çıkan Ak Parti Kahramanmaraş heyetinde:

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AK Parti Milletvekilleri İlker Çitil ve İmran Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile birlikte ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi’ni ziyaret ederek , burada İl Başkanı Esat Şengül ve yönetimi ile ilçe yönetimlerinin mübarek Kurban Bayramlarını kutladılar..

İkinci olarak Milliyetçi Hareket Partisini ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve beraberindeki ak parti heyeti  MHP İl Başkanı Süleyman Öner ve yönetimi tarafından karşılandı.

Her iki il başkanı da yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Ak Parti ile Siyasi Partiler arasındaki birlik mesajları vatandaşları da memun etti..

bayram-ziyaretleri-5

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co