Ak Parti Bakan Adayları

Ak Parti Bakan Adayları

Ak Parti’de bakan adayları belli !

KAHRAMANMARAŞ/ 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak erken seçimde Ak Parti Kahramanmaraş milletvekillerinden 3 ismi bakanlık listesine girmesi bekleniyor.

Önümüzdeki Pazar günü vereceğimiz oylarla Ak Parti tek başına iş başına geldiğinde,  Milletvekillerimiz Mahir Ünal, Başbakan yardımcısı ve Devlet Bakanı, Celalettin Güvenç’in İçişleri Bakanı, Veysi Kaynak’ın Adalet Bakanı olabileceğini kulislerde dolaşıyor.

Ak Parti Gurup başkan vekili Mahir Ünal, son günlerde televizyon kanallarında yaptığı konuşmalarla Türkiye gündemine oturması ile geleceğin başbakan yardımcısı olarak görülmeye başladı.

Kahramanmaraş Tarihinde ilk defa: Bakanlık yapabilecek üç adayla TBMM gitmesi Kahramanmaraş’ın bakanlık alacağının garantiler gibi oldu.

Siyasi kulislerde yapılan görüşmelerde: Mahir Ünal, Celalettin Güvenç, Veysi Kaynak’a bakan gözü ile bakılıyor ancak tabiî ki Kahramanmaraş’a üç bakanlık vermezler bu sebeple bu üç isimden birinin bakan olması kesin gözü ile bakılıyor.

bakan

İlçeler yarışa girdi.

Ak parti Kahramanmaraş il genelinde en yüksek oyu çıkaracak ilçeye özel ödül verecek olması sebebi ile Kahramanmaraş’ın 13 ilçesi en yüksek oyu almak için yarış başlattı.

Bunu bakan ile süsleyecek olan Ak parti Kahramanmaraş’ta birinci ilçe, Türkiye’de ise en yüksek oy veren il olmak için Kahramanmaraş il başkanlığı, ilçe başkanlıkları gece gündüz çalışıyorlar.

Kahramanmaraş’ın bakanı şimdiden hayırlı olsun diyoruz.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co