Ak Parti adayları

Ak Parti adayları

Seçimin suyu ısındı galiba.. Çünkü Pazar günü Ak Parti aday adayı tanıtımını izleyince bir seçim heyecanı yaşamaya başladık..
Ak Parti geçtiğimiz Pazar günü Kahramanmaraş’taki belediye başkan adaylarını tanıttı..tanıtım için tutulan Mehmet Akif Ersoy salonun, şehrin en büyük salonu olmasına rağmen tanıtıma gelenlerin yarından fazlası dışarıda kaldı.. aslında seçim bürosu açıyoruz diyerek bir miting yapmak tanıtımı orada yapmak gerekliymiş..
Milletvekillerimiz : Türkiye de siyasette kirli oyunların oynandığını, 1960 da Menderesi asanlar, Rahmetlik Ozal’ı Zehirleyerek öldürenlerin aynı zihniyet olduğunu belirtiler..
Ak Parti il başkanı Metin Doğan açılış konuşması ile başlayan ve Milletvekillerimiz Mehmet Sağlam, Nevzat Pakdil, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Sıtkı Güvenç , Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’nın konuşmalarından sonra aday tanıtımına geçeildi.
Milletvekillerimiz: 30 martta seçimlerde Ak Partinin oyunun yüzde 50’in üzerinde olması gerektiğini, ülkeyi bölüp parçalamaya çalışan, paraler devlet kurmak isteyenlere fırsat verilmemesi gerektiğini döylediler..
İlk olarak Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Fatih Mehmet Erkoç, öz geçmişi okundu ve mikrofona geldi, salon ve dışı inledi.. Erkoç büyük sevgi seli vardı.. tüm ilçelerin adayları ve tarafları Erkoç ayakda alkışadılar..
Ak parti Onikişubat ilçe belediye başkanı adayı ki 30 ilden büyük olan Onikişubat ilçesinin tecrübeli, birikimli donanımlı belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek , çok güzel bir konuşma yaparak Kahramanmaraş’ta el ele , gönül gönüle vererek 13 Belediye başkanımızla şehrimizi il olarak Türkiye örnek il haline getireceğiz dedi..
Bizde Sen-Ben yok, biz biriz bir olacağız iri olacağız, tüm imkanları ve tecrübelerimizi ilimiz için kullanacağız Kahramanmaraş şahlanacak ayağa kalkacak diyen Hanefi Mahçiçek; “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç ve İlçe Belediye Başkanlarımızla bu dönem Türkiye örnek hizmetler yapacağız,”diye konuştu.
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkan adayı Necati Okay ise : eski ilçe başkanı olması sebebi ile büyük ilgi gördü.
Necati Okay: “ Benim hedefim , Merkez ilçeler içinde Türkiye de en çok oyu olan birinci ilçe olarak belediye başkanlığı koltuğuna oturmaktır.. biz bunun için çalışıyoruz inşallah buda olacak,” diye güzel bir konuşma yaptı.
Elbistan Belediye Başkanı ve yeniden aday gösterilen Durmuş Küçük: “ Elbistan ‘a yaptığı hizmetleri anlatırken, büyük alkış aldı ve yapacaklarını daha geride olduğunu söyledi.
Elbistan, artık köy değil, kasaba değil, ilçe de değil, Elbistan büyük bir şehir şehir, çok daha güzel olması için yapacaklarımız var,” diyerek projelerinden mesaj verdi.
Pazarcık Belediye Başkan adayı Yakup Hamdi Bozdağ, bu defa Pazarcık tamam Ak Partinin bayrağını Pazarcık dikeceğiz ve CHP’in elinden burasını alacağız,” dedi.
Pazarcık da birlik ve beraberlik içinde çok güzel bir seçim sürecinin başladığını dile getiren Bozdağ:” Biz iyi anlatırsak Pazarcık Ak partili belediye ile tanışacaktır,” dedi.
Çağlayancerit Belediye Başkanı adayı Üzeyir Kızılseki , Çağlayancerit bizim dönemimizde inşallah bir ilçe görünümüne kavuşacaktır,” dedi.
Andırın Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Baki Tezcan:” Yaptıklarımız ortada bugünden sonra çok daha fazla yapacağımız hizmet var inşallah hep beraber güzle hizmetlere imza atacağız,”dedi..
Malatya Belediye Başkan Yardımcısı iken Afşin ilçemize Belediye Başkan adayı gösterilen Mehmet Fatih Güven, “ işin okulunu okudu, belediye başkan yardımcısı olarak yılların verdiği tecrübemiz var , Afşin ilçemizde bayrağı en yüksek noktaya dikeceğiz inşallah,” diye konuştu..
Göksun Belediye Başkan adayı Hüseyin Çoşkun Aydın, “ Ak Partili Belediye Başkanımız Ramazan Hurç ağabeyimizden görevi devir alarak daha güzel hizmet vermenin gayreti içinde olacağım , yeni plan ve projelerimiz var önümüzdeki günlerde açıklayacağız,” dedi.
Ekinözü Belediye Başkanı adayı Nursi Çeleğen : Ekinözü ilçemizde seçimi farkla kazanmak istiyoruz bu sebeple çalışmalara bugünden başladık,” dedi.
Kahramanmaraş’ın en uzak ilçesi Nurhak İlçesi Belediye Başkan adayı Ali Uzun ,” Nurhak ve ilçemizin şartlarını biliyorum ve Allah’ın izni ile bu seçimi kazanacağız kazanmak için buradayız,” dedi.
Ak Partinin tanıtım toplantısında adayları dinledik, havayı gördük, kalan 55 günde iyi çalışma yapılırsa öyle sanıyorum, Ak Parti bir çok ilçede seçimi kazanacaktır..
İyi günler..
03 Şubat 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co