Ahmet Özdemir

Ahmet Özdemir

Ahmet Özdemir

Basın Kulisi

Bugün biraz bizden söz etmek istiyorum..

Hep başkasını yazacak değiliz ya !

Bugün iğneyi kendimize, çuvaldızı başkasına batıracağım..

Aksu Televizyonu Genel Müdürü Cüneyt Beyit bey’e teşekkür ediyoruz, Cüneyt Beyit şahsında, Kameramandan, Rejide görev alan, yönetmeninden , sunucusuna kadar , bizlere sıcak çay getiren görevli arkadaşlarımıza kadar yayına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..

Yayın sonrası : Ak Parti İl yönetimi tam kadro televizyonda, bizlerle birlikte çay içerek hoş sohbete katıldılar onlara da teşekkür ediyoruz..

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir ile Basın Kulisi programında bir araya geldi… dışardan nasıl görüldü bilemiyorum ama akıcı güzel bir program  olduğunu sanıyorum.. cep telefonumuza gelen mesajlardan bunu gördük..

Ahmet Özdemir ve Basın Kulisi Programın sunuculuğunu Murat Eğridağ kardeşimiz yaptı.. gazeteciler sorularını yönetti, başkan cevap verdi..

Kahramanmaraş’ın dünyaya açılan penceresi Aksu Televizyonunda, dün akşam , sipariş değil, cep telefonlarımıza atılan mesajları bile kendisine sorarak canlı dolu dolu bir yayın yaptık..

Şehrimizin uydudan yayın yapan tek televizyon kanalı Aksu televizyonunda , Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir beyle   Basın Kulisi de gazeteciler tabiri caiz ise kozunu paylaştı..

Gazeteci Bekir Doğan , Mehmet Mümtaz Yüzbaşıoğlu, Mehmet Fiskeci, Ebru Sema Akkurt, Mahmut Beyaz, Mustafa Karaaslan sorularını doğrudan canlı yayında  Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir’e yönettiler.. Özdemir ise cevap verdi..

Yayın sonrası arayan dostlar, cep telefonumuza mesaj atanlar, tebrik için arayanlar oldu.

Akşam ve sabah izleyenlere sordum, sıkıcı olmadığını akıcı bir programı olduğunu bunun devamının yapılmasının çok faydalı olacağını söylediler..

Program arasında ve sonunda: Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,  Baro Başkanı Vahit Bağcı, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük ve diğer ilçe belediye başkanlarımız ile devam etmesinin çok güzel olacağı kanısı hasıl oldu.

Sanayi durumunu masaya yatırmak için KMTSO Başkan Serdar Zabun ile , Esnafın durumunu dile getirmek için KEMESOB Başkanı Ahmet Kuybu ile böyle bir Basın Kulisi yapılmasının faydalı olacağı konuşuldu..

Yeniden dün akşama dönmek istiyorum..

Canlı yayında : Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir ‘e şehrimizin genel meseleleri  soruldu..  konu başlıklarına bakıyorum:

İlimizdeki FETÖ operasyonları

Yeni hastane yapımı,

Göksun yolu

Suriyeli vatandaşların konumu

Kısık yolu,

Çağlayancerit- Gölbaşı yolu..

Kamu ihaleleri ve Mahkeme süreçleri

Kahramanmaraş’ta silah sanayi kurulması..

Ilıca yolu..

Hava Alanı ve Petrol istimlaki konusu

KSÜ Tıp Fakültesi hastanesi ve öğrenci sayısı yeni bölümlerin açılması..

Gibi bir çok konu ele alındı..

Saat 20 30 da başlayan yayın 23 15’e kadar devam etti..

Verimli ve güzel bir program oldu.

Aksu televizyonu Sayın Genel Müdürü Cüneyt Beyit, beyin belirleyeceği günlerde önümüzdeki yayın döneminde böyle devam ederse güzel reyting alacağını düşünüyorum..

Seviyeli, ciddi, insanları sıkmayan bir yayın akışı olduğunu gözlemledim..

Sevdamız Kahramanmaraş olunca, ortak noktada buluştu..

Gazeteci arkadaşlarımızın ve Ahmet Özdemir’in genel sevdası Maraş’tı

Söz konusu Maraş olunca : diğer kısmı teferruat oldu..

Ahmet Özdemir ve Basın Kulisi de bir güzellik de 10 ocak Çalışan Gazeteciler günü sebebi ile karşılıklı tebrikleşme oldu..

Bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü , meslektaşlarımın günü kutluyorum.. ve

Bizi izleyen ve yayına katılan dostlara teşekkürlerimi sunuyorum..

Basın Kulisi programına konuk olan Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir’i tebrik ediyorum..

İyi günler..

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co