Ahmet Özdemir Güven Tazeledi

Ahmet Özdemir Güven Tazeledi

KAHRAMANMARAŞ- Ak Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi 1. Olağan Genel Kongresi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Başkan Ahmet Özdemir güven tazeleyerek çıktı..

kongre saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra İlçe Başkanı Ahmet Özdemir’in açılış konuşması ile başladı.

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir: “Biz şiirin çocuklarıyız, biz siyasetimiz de dahil duygularımızı heyecanımızı içimizdeki enerjiyi ihtiraslarımızı tavırlarımızı aşklarımızı küçük mısralara sığdırırız onlarla anlatırız duygularımızı. Biz Maraşlıyız, biz şiirin çocuklarıyız diyerek şiir okuyarak konuşmasına başladı.”

Seçim döneminde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Özdemir şunları söyledi : “ Yönetim kurulu üyelerim, mahalle teşkilatlarım mahalle başkanlarımı ile birlikte Onikişubat ilçesinin 128 mahallesini karış karış gezdik. Vatandaşın elini sıktık, samimiyetimizi gösterdik, davamızı anlattık, onlardan destek bekledik. Onlar samimiyetimize inandılar, onlar zaten bu davanın büyüğüne inanıyorlardı sadece bizi tanımıyorlardı. Bu inancın sonucunda 30 Mart yerel seçimlerinde yüzde 65 gibi çok yüksek bir oy oranıyla belediye başkanımızı seçtik. Teşkilatlar aslında biraz nefes almak istiyordu ama zaman yoktu onları durdurmadık. Sabah kalkın eşlerinizle vedalaşın çalışmaya devam dedik, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmaya başladık. Bu süreçte de yeni aynı çalışma sistemiyle teşkilatlarımızı daha güçlendirerek daha enerji aşılayarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine başladık. Ve yüzde 81 oy oranıyla yine Kahramanmaraş’ın ve ilçemizin yüzünü ağartmayı başardık.”

“BUNU SİZE TARİHİ BİR SÖZ OLARAK VERİYORUM”

Onikişubat’ın örnek lider bir ilçe olması için çalışacaklarını belirten Özdemir şöyle konuştu: “İnşallah elimizin yettiğince, gücümüz neye elverirse bundan sonra da AK Partinin yeni Türkiye vizyonunun ve Kahramanmaraş’ın yıldızının daha parlaması için dünyada söz sahibi lider bir ülke olması için Türkiye’de söz sahibi lider bir şehir olması için ilinde söz sahibi lider bir ilçe olması için elimizden geldiğince sonuna kadar mücadele vermeye devam edeceğiz. Bunu size tarihi bir söz olarak veriyorum.”

Ahmet Özdemir’in Yönetim Kurulu Listesi:

1- Yaşar İSTER

2- Zeynep SANDALOĞLU

3- Cuma KARALAR

4- Rabia PALABIYIK

5- Hikmet CAN

6- Nesibe GÖNEN

7- Fatih IŞIK

8- Mustafa BÜYÜKDERELİ

9- Rıfat KANTARCI

10- Fatma KAPUÇAM

11- Mücahit KARA

12- Mustafa ÇİMEN

13- Ömer ÖZDEMİR

14- Servet TATAR

15- Halit ORHAN

16- Erol GEDEMENLİ

17- Büşra ŞİRİKÇİ

18- Selçuk KOSKA

19- Muhittin POLAT

20- Ömer Faruk KENGER

21- Özkan MUSLU

22- Celal ÖZBİLİR

23- Halil GÜNEYSİ

24- Pınar YÜZBAŞIOĞLU

25- Ayhan TUFAN

26- Tahsin GÖZÜKARA

27- Enver KIRAÇ

28- Durdu KÖSE

29- Zekeriya TÜRKYILMAZ

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co