SON DAKİKA

Ahmet Özdemir Ekinözü’nde

Bu haber 05 Haziran 2018 - 11:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ahmet Özdemir Ekinözü’nde

EKİNÖZÜ/ Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ahmet Özdemir, Ekinözü ilçesine bağlı, Alışar, Ataköy, Gaziler Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Geçte olsa sahaya inen Ak Parti Milletvekili adayları , Kırsal’dan şehir merkezine doğru yoğun bir çalışma başlattılar.

8 vekil adayı için ayrı programlar yapılırken, İlçe Belediye Başkanları ve ilçe başkanları içinde ayrı programlar yaparak kalan süre içinde herkese ulaşmaya çalışıyorlar..

Ak Parti önceki dönem il başkanı olan Ahmet Özdemir: “Ak Partimiz ve belediyelerimiz, hükümetimiz 16 yıldan bu yana ilimize ne yaptı ise bugünden sonra da onu yaparak devam edeceğiz, Ak Parti bugüne kadar ne söz verdi ise bir fazlasını yaptı, Kırsal Mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz ile çözmeye çalışıyoruz 24 Haziran 2018 den sonra Ak Parti bayrağını dikerek daha güzel günlere hep beraber koşacağız.” Dedi.

Türkiye yeni bir sisteme geçiyor, bugün Cumhurbaşkanını ayrı seçeceğiz, Milletvekillerini ayrı seçeceğiz TBMM Ak Parti ve Cumhur İttifakının güçlü çıkması gerek ki yasalar ve çalışmalar zamanıda hızlı bir şekilde yapılsın diyen Ahmet Özdemir: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Partiye sizlerden destek istiyorum” dedi.