Agromarket Çiftliğim açıldı

Agromarket Çiftliğim açıldı

Bir sanayi kenti olduğu kadar, tarım kenti olan Kahramanmaraş’ta, gıda sektörü üzerine açılan marka ve firmalara eklenen son halka Agromarket Çiftliğim oldu.

Firma önünde milli giysilerle çıkan halk oyunlarının gösterdikleri oyunlara büyük ilgi topladı.

Köy garajları mevkiinde açılan ve hizmete sunulan Agromarket Çiftliğim açılışı kurdele kesimi ile başladı.

Firmanın açılış kurdelesi kesilmeden önce bir konuma yapan ANC Hayvan Besleme A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Yılmaz yaptığı konuşmada, 2010 yılından beri bu sektörün gıda-tarım ve hayvancılık sektöründe uğraş verdiğini, bu şube ile şube sayısını 9’a çıkarttıklarını söyledi.

Kahramanmaraş’ı ve yatırımcılarını çok sevdiklerini söyleyen ANC temsilcisi Özkan Yılmaz, iş ortaklığı yapmaktan dolayı firma sahibi Mehmet Gürdal ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi, böyle cesur bir yatırıma cesaret verdiği için ayrıca teşekkür etti, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

dscf2699

MEHMET GÜRDAL; “MAĞAZAMIZI AÇMAKTAN SON DERECE MUTLUYUZ”

Firma sahibi Mehmet Gürdal ise, önce misafirleri selamladı, onlara ‘hoş geldiniz’ diye seslendi, sonra da, Türkiye’nin tarım ve hayvancılık noktasında hizmet eden alın terlerinin hiç kuramadığı çok değerli yetiştiricilerimiz ve değerli misafirleri Agromarket Çiftliğin Marketler zincirinin 9.mağazası olan Agromarket Çiftligim/Gürdal Kahramanmaraş mağazamızı açmış bulunmakta olduklarını belirterek, “Mağazamızı açmaktan son derece mutlu ve gururluyuz” dedi.

Gürdal, bu mutlu gününde kendileriyle birlikte olup mutluluklarını paylaşan tüm misafirlere teşekkür etti. Gürdal; “Başta bizlerle bu fırsatı veren ANC Hayvan Besleme A.Ş Yönetim Kurulu Genel Müdürü İsmail Özdemir Bey olmak üzere, Bütün yönetim birimlerine ve bu mağazanın açılmasında emeği geçen ANC Hayvan A.Ş ekibi Özkan Bey, Barış bey, Semir hocam, Sevda hanım, Irmak hanım ve ANC Hayvan Besleme A.Ş şirketinin tüm personellerine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Bizler Agromarket Çiftliğim / Gürdal Kahramanmaraş mağazası olarak ANC Hayvan Besleme A.Ş kurumsal kimliğine yakışır bir şekilde elimizden gelen tüm gayretleri göstererek bölgemizdeki büyükbaş – küçükbaş süt ve besi yetiştiriciliği yapan işletmelere, en üst kalitede çözüm ve sonuç odaklı hizmet götürmek olacaktır.

dscf2695

YETİŞTİRİCİLERE ÇÖZÜMLER SUNULACAK

Mağazamızda yapacağımız hizmetlerimizin yanı sıra ANC ve Agromarket Çiftliğim Gürdal Kahramanmaraş olarak teknik ekip ve danışman hocalarımız ile birlikte yapacağımız yetiştirici ziyaretlerimizde ve yapacağımız seminerlerde daha fazla nasıl verim elde edebiliriz, daha kârlı nasıl üretim gerçekleştirebiliriz noktasında yetiştiricilerimize çözüm sunacağız.

Agromarket Çiftliğim mağazamız bölge yetiştiricilerimize sıcak ve samimi bir ortamda çözüm ve buluşma noktası olacaktır.

Yetiştiricilerimizle birlikte daha güzel ve büyük hedeflere, kârlı ve sağlıklı üretimlere imza atacağız” dedi. Açılışa katılanlar ve kurdeleyi kesenler arasında, babası Durdu Gürdal, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü İsmail Balakan, Dulkadiroğlu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çetinkaya ile diğer ilgililer hazır bulunurken, misafirlere ikramlarda bulunuldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co