Afyonkarahisar da Pazarcık Esintisi

Afyonkarahisar da Pazarcık Esintisi

  Afyonkarahisar ilinde düzenlenen yöresel ürünlerin tanıtıldığı fuarda ilçenin tanıtımı adına Pazarcık Belediyesi tarafından stant açıldı.

  Düzenlenen fuarda Pazarcık ilçesinin yöresel ürünlerini tanıtan Pazarcık Belediyesi açtığı stant da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. İlçeye öz birbirinden güzel ürünlerini Afyonkarahisarlı vatandaşlarla buluşturan Pazarcık Belediyesi açılan stant da AHaber ve Anadolu Ajansı ekranlarına konuk oldu. Afyonkarahisar da açılan stant yoğun ilgi görerek konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “ İlçemizin tanıtımı adını Ankara’dan sonra Afyonkarahisar da açtığımız stantlarımızla ilçemizi tanıtmaya devam ediyoruz. İlçemiz zengin bir ürün çeşitliliğinin sahip olan bir yer. İlçemizde Kahramanmaraş’ımız da bulunana yöresel el sanatları ve hediyelik eşyalarımızı burada sergileniyor. Pazarcık Belediyesi olarak ilçemizin tanıtımı adına açtığımız standımızı Afyonkarahisar’dan gelen vatandaşlarımız standımıza büyük ilgi gösterdiler” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co