Afşinder üyeleri iftarda buluştu

Afşinder üyeleri iftarda buluştu

Kısa adı Afşinder olan, Afşin Eshab-ı Kehf Dostluk Kültür ve Çevre Derneği geleneksel hale getirdiği dernek merkezinde ki iftar yemeğinde üyelerini buluşturdu.

Her yıl birçok etkinlik ile üyeleri arasındaki bağları güçlendiren Afşinder, bu yılda geleneğini bozmayarak Florya dernek merkezinde üyeleri için bir iftar yemeği düzenledi. İftar davetine çok sayıda dernek üyesi ailecek katıldı.

İftar vaktinin gelmesi ile oruçlar açıldı ve paylaşmanın hazzı ve mutluluğu katılanların simasına yansıdı. Yemeğin sonunda, birlik ve beraberliğimiz ve yakın zamanda şehitlerimiz için eller açılıp dualar edilerek hep bir ağızdan Âmin denildi.

afşiniftar (7)

Konu hakkında açıklama yapan Afşinder Başkanı Ahmet Ardıç, dostluk, kardeşlik ve kültürün buluştuğu adres olarak tanımlıyoruz derneğimizi. Bu misyon ile her yıl farklı adlardaki etkinlikler ile üyelerimizin bir araya gelmesine vesile olacak ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz. Ramazan ayı ise bu birliktelik ve paylaşmanın en güzel zamanıdır. Derneğimize gönülden bağlı kardeşlerimiz ile bugün, her zaman toplandığımız derneğimizde bu sefer iftar soframızı paylaşmak, Ramazanın feyzi ve bereketinin aynı sofrada pekiştirmek için toplandık. Derneğimize emek ve katkı sunanlar ile ileriki bir tarihte ikinci bir iftar programı daha planlıyoruz inşaallah. Allah hepimizi Ramazanın bereketinden istifade edenlerden eylesin, katkı sunanlara ve katılan üyelerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum, dedi.

afşiniftar (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co