Afşin’de yol çalışmaları devam ediyor

Afşin’de yol çalışmaları devam ediyor

Afşin Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Afşin’de sıcak asfalt ve Parke kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Belediye ekipleri kış şartları gelmeden Kaski ekiplerinin alt yapı çalışmalarını tamamladığı noktalarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve asfalt sezonunu henüz kapatmadıklarını belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven şunları söyledi, “Malumunuz artık havalar iyice soğudu. Ama bizler çalışmalarımızda hızımızı hiç kesmedik. Geçtiğimiz haftalarda ekiplerimiz Beyceğiz Mahallemizde alt yapısı biten caddelerimizde ana arterlerin tamamını sıcak asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı. Şimdi ise Pınarbaşı Mahallemizde kaplama çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birçok sokak ve caddemizde parke kaplama çalışmalarımız yapıldı bu mahallemizde ki halen devam ediyor. Bizlerde çalışmaları yerinde görerek, gerekli inceleme ve çalışmaları sürekli takip ediyoruz.

AFŞİN BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR (2)

Eshab-ı Kehf Bulvarımızı hastanemize giden Kemal Ertekin Caddemiz arasında bulunan sokaklarımızda yer yer parke ve sıcak asfalt kaplama çalışmalarımızı yapıyoruz. Şu an ise ekiplerimiz Barbaros, Evliya Çelebi, Kiracılar ve Ala Pehlivan sokaklarında sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yürütüyor. Hemşerilerim merak etmesin bizler ilçemizin tamamında girilmedik yol, yapılmadık sokak bırakmayacağız. Yağışlar hızını arttırana kadar, hava şartları bizleri yorana kadar çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Büyük oranda tamamladığımız çalışmalarımız ilçe genelinde tamamlandı. Kalan yerlerimiz ise alt yapı çalışmaları nerede tamamlanırsa orada üst yapı çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co