Afşin Kaymakamından Güven’e ziyaret

Afşin Kaymakamından Güven’e ziyaret

Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’i makamında ziyaret etti.

Afşin İlçe Kaymakamının iadeyi ziyaret kapsamında gerçekleştirdiği belediye ziyaretinde Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ile ilçeye dair genel konular görüşüldü. Sıcak bir sohbet havasında geçen ve Başkan Güven’den ilçe hakkında bilgiler alan Kaymakam Budan’ın ziyaretinde belediye ile kaymakamlık işbirliğinin olumlu sonuçları ele alındı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven “Sürdürülen çalışmalarda ilçenin bir bütün olarak sorunları sahiplenmesi ve çözüm odaklı hareket edebilmesi adına Belediye – Kaymakamlık işbirliğinin önemli olduğunu” söyledi.

Göreve başladığında Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’in kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu ifade eden Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan “İade-i ziyaret amacıyla Belediye Başkanımızı ziyaret ediyorum. Ziyaret kapsamında İlçemiz hakkında bilgi alarak, Afşin’i daha yakından tanıma fırsatı buldum. Sayın Belediye Başkanımızla el ele birlik ve beraberlik içerisinde başarılı çalışmalarda bulunmayı ümit ediyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co