Afşin de Kansere Karşı Farkındalık

Afşin de Kansere Karşı Farkındalık

Afşin Belediyesinin ev sahipliğinde, ilçemiz’de Kahramanmaraş İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, Afşin Belediyesi ve Afşin Toplum Sağlığı Başkanlığı KETEM Birimi tarafından Rahim Ağzı, Bağırsak ve Meme Kanserine yönelik farkındalık programı düzenlenecek.

“Kansere İnat, Sağlıklı Hayat” sloganı ile düzenlenecek olan Programa ilişkin bilgi veren Afşin Toplum Sağlığı Başkanlığı Doktorlarından Merve Bahar, Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) tarafından Afşin Belediye Başkanlığının katkılarıyla bir Kansere karşı Farkındalık Programı tertip ediyoruz. Son zamanlarda sık görülen Rahim Ağzı, Bağırsak ve Meme Kanserine yönelik bilgilendirmelerde bulunacağımız programımıza Çocuklara ve Bayanlara yönelik olacak. Programda KETEM olarak hazırladığımız Kansere yönelik bilgilendirmelerin ardından Tiyatro gösterisi, Palyaço gösterileri ve Bayanlara özel hediye çekilişleri olacak dedi.

Toplum yararına her faaliyeti desteklediklerini belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise, Afşin Belediyesi tarafından desteklenen ve KETEM tarafından hazırlanan “Kansere İnat, Sağlıklı Hayat” sloganıyla düzenlenen Kansere İnat Farkındalık Eğitimi programına tüm hemşerilerimizi bekliyoruz dedi.

Bayanlara ve Çocuklara Özel düzenlenecek olan Program 18 Ocak 2017 Çarşamba günü saat 13.30 da Afşin Belediye Düğün ve Konferans Salonunda düzenlenecek.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co