Afşin Belediyesi asfalt çalışmalarına devam ediyor

Afşin Belediyesi asfalt çalışmalarına devam ediyor

Afşin Belediyesi, ilçede bozuk olan yolların bakım ve asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Ekipler kış mevsimi gelmeden ihtiyaç duyulan alanları sıcak asfalt ve parke taşı kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Afşin’de, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KASKİ) tarafından yapımı tamamlanan yerlerde seferberlik başlatan Afşin Belediyesi, Karşıyaka Caddesi başlangıcından Çevre Yolu bağlantı noktasına kadar olan 2 bin metrelik yolun sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve değişim ve dönüşümün başladığını belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,” Şu anda Karşıyaka caddesinde bulunmaktayız. Bu bölgede içme suyu alt yapı yenileme çalışmaları tamamlandı. Yolun alt zeminini oluşturduk. Seçimden önce bu bölgeyi tamamlayacağımızı söylemiştik ve çalışmalarımıza geçtiğimiz günlerde başlamıştık. Bu gün itibariyle sıcak asfalt kaplama ve kaldırım çalışmalarımıza başladık. Standartlara uygun sıcak asfalt kaplama uyguluyoruz. Beraberinde otoparkları, kaldırımları vs. hepsi yerli yerince oturtulacak. Biz demiştik ki Afşin’de yapısal dönüşümü başlatacağız. Bu anlamda çok gururluyuz Allaha hamdolsun yapısal değişim ve dönüşüm başladı Afşin’de sosyal tesislerimiz, sıcak asfalt ve parke kaplama yollarımız bir bir ortaya çıkmaya başladı. Biz özellikle gurbetteki hemşerilerimize şunu söylemiştik. Her yıl geldiğinizde daha farklı bir Afşin, daha değişmiş bir Afşin bulacaksınız. Bunlar daha başlangıç. Afşin Belediyesi olarak Afşin halkına hizmet etmeye devam ediyoruz. İlçemizde ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Yine yaz aylarında yine Afşin halkının hoşuna gidecek güzel yeni projelerimizde hayata geçecek buradan vatandaşlarımıza bu hizmetlerimizin de müjdesini veriyorum. Karşıyaka Cadde yolumuz, mahalle sakinlerimize Afşin’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co