Afrin ve Mümbiç’e Girilecek

Afrin ve Mümbiç’e Girilecek

Bir süreden beri FETÖ ve Yahudi lobisi tarafından Türkleri ve Türkiye’yi karalama kampanyası başlatıldığını biliyoruz. Birleşik Arap Emirliği Dış İşleri Bakanı Abdullah bin Zayed isimli soytarının da bu kampanyaya destek verdiğini biliyoruz.  Abdullah Bin Zayed isimli bu soytarı geçen ay; 1916 yılında Medine’yi İngilizlere karşı korumakla görevli bulunan Osmanlı Paşası Fahrettin Paşaya hırsız, işgalci, yağmacı diyecek kadar adileştiğine şahit olmuştuk. Bu Türk ve Türkiye Cumhuriyeti düşmanıyla ilgili 27 Aralık 2017 tarihli yazıma da ‘Bak İte Hele’ başlığını koymuştum.

14 Ocak 2018 Pazar günü haber ajanslarına düşen bir haberde Amerika; Türkiye ve Irak sınırlarını kontrol etmek amacıyla 30.000 kişilik bir ordu kuracağını ve bu ordunun yarısının PYD mensuplarından oluşacağını duyurmuş. Bir kez daha ‘Bak İte Hele’ demekten kendimi alıkoyamadım.

Gerçi Cumhurbaşkanımız Sayın Tayip Erdoğan bir gün sonra gerekli cevabı vererek; ‘Siz Türk düşmanlığı yapmaya devam edin, teröristlerle iş birliği yapmayı sürdürün. PKK uzantılarından ordu kurun. Ama şunu iyi bilin ki kurduğunuz bu orduyu son ferdine kadar imha edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti kuracağınız bu terör ordusunu daha doğmadan boğacağını göreceksiniz’ diyerek sert tepki gösterdi.

Türkiye’nin müttefiki olduğunu söyleyen ülkelere de seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Tüm müttefiklerimize sesleniyorum; ‘Teröristlerle aramızda durmayın, katil sürüleri ile aramıza girmeyin. Ortaya çıkabilecek, istenmeyen hadiselerden biz sorumlu olmayız. Terör örgütünün üstlerindeki bayraklarınızı kendiniz indirin ki, biz size teslim etmek zorunda kalmayalım. Teröristlerle birlikte olanları toprağa gömmek mecburiyetinde olmayalım. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz en kısa sürede Afrin ve Mümbiç meselesini halledecektir. Hazırlıklarımız tamamlanmıştır. Harekât her an başlayabilir’ diyerek kızgın ve öfkeli yüreklerimize su serpmiştir.

Bin yıldan beri düşman olan İngilizlerden, Fransızlardan, Yunanlılardan, Haçlı Ordusunu kimler kurup defalarca üzerimize salanlardan ve onların kurduğu Amerikalılardan asla dost olmaz. Ruslardan, Sırplardan, Bulgarlardan asla dost olmaz. ‘Türkün Türk’ten Başka Dostu yoktur’ diyenler, bu kanata durup dururken ulaşmamıştır. Yılların deneyimiyle söylenen ata sözlerini unutmamak gerekiyor.

İtler sürü sürü üstümüze gelmeye başladı. Bin sene önce yaptıkları gibi. !Bir, iki, üç’ diye sıralanan Haçlı ordularının Anadolu’da yaptıkları zulümleri unutmamamız, unutturmamamız gerekiyor. Yüz sene önce, 1. Dünya Savaşı sonrası vatanımızın nasıl işgal edildiğini asla unutmamamız ve unutturmamamız gerekiyor. Avrupa birliğindeki ülkelere ayıp olur düşüncesiyle kurtuluş bayramlarının kutlanmasını basit bir formaliteye dönüştürenler, mahalli bayramları tatil olmaktan çıkartanlar lütfen akıllarını başlarına deşirsinler. Bu kararlarını hızlıca gözden geçirerek aldıkları yanlış kararları hemen iptal etsinler.

Türk’ün Türk’ten Başka Dostu Yoktur.  Elhak doğrudur. Türk güçlü olduğu müddetçe etrafındakiler kendisini sevip sayarlar. Türk yurdunda birlik beraberlik varsa, kardeşler arasında ayrılık tohumları ekilmemişse hiçbir güç Türk yurduna göz dikemez. Bu bin sene öncede, yüz sene öncede böyleydi, bu günde böyle. Bu kuralları unuttuğumuz gün tepemize binmeye çalışıyorlar. Biz birlik içerisinde olursak Allah’ın izniyle bir halt yiyemiyorlar. Ne kadar sinsi plan kurarlarsa kursunlar başarılı olamıyorlar.

Bu ülkede kandırmadıkları kimse kalmadı. Sayın Bahçeli hariç. Devlet Beye Milletçe teşekkür etmeliyiz. 20 yıldan beri ülkücüleri sokaktan, kardeş kavgasından uzak tuttuğu için. Kardeş kavgası çıksın diye çok uğraştılar ama Sayın Bahçeli buna izin vermedi. FETÖ terör örgütünü kurarak Türk gençliğini gele geçirmeye çalıştılar. Köy köy, bucak bucak dolaşarak en zeki Türk çocuklarını bir bir topladılar. Kim olduklarını unutturarak bu saf ve masum çocukları anasına, babasına ve Milletine düşman ettiler. Cenab-ı Hak oyunlarını yine bozdu.

Devlet Bey, ‘Yenikapı Ruhu Yaşasın’ diyor. ‘Yeni kapı Ruhu’ diye tanımlanan birlik ve beraberlik sürerse Haçlı Oyunlarının Bozulacağını çok iyi biliyor. Türk Milleti olarak bu düşüncede olan herkese selam olsun. Ne Mutlu Türk’üm Diyene…

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co