Af istiyoruz !..

Af istiyoruz !..

Af istiyoruz !..

16 Nisan’a hızla yaklaşırken, FETÖ mağdurları hükümetten af istiyor..

Anne ve baba polis, ikisi de meslekten ihraç edildi..

Baba cezaevinde, Anne iki yavrusu ile göz yaşı döküyor..

Suçu : ucuz bularak almış olduğu ikinci el telefon da Baylok çıkması !

Bu telefon ise daha önce yurt içinde , yurt dışında nerelerde kullanıldığı belli, Polis memurunda yurt dışına çıkmadığına göre burada bir gariplik yok mu ?

FETÖ soruları çalarak : Polis okuluna kendi adamlarını girdirdiği dönemde Polis okuluna hakkı ile giren 12 Yıllık Polis şube ile maaşına zam işine son veriliyor..

Ailecek : perişan ve çile çekiyorlar.. gerçek FETÖ mağduru..

İki öğretmen kavga ediyor: Biri gidip , diğerini savcılığı :  bu öğretmen, okula zaman gazetesi getirir, öğrencileri zaman gazetesine abone etmeye çalışırdı, iyi öğrencileri FETÖ okuluna yönlendirirdi diye şikayet ediyor.. belge ve şahit aramaksızın, meslekten ihraç, sonra cezaevine buyurun size adalet !, üstelik de bu öğretmenimizin FETÖ ile hiçbir bağı yok..

Suç makinası olanlara hiç kimsenin bir diyeceği yok: Halkımız onların idam edilmesini istiyor.. tüm mitinglerde İdam diye bağırıyor.. halk idam istiyor..

248 vatan evladını şehit eden 2 bin 448 vatan evladını yaralayan hainlerin idam edilmesini istiyoruz.. idam diyor ama bir de mağdurlar için af diyorlar..

Namluyu millette çeviren, Darbe girişimini organize eden, İl imamları, ağabeyleri, ablaları en ağır şekilde cezalandırılsın buna hiç kimsenin bir ihtiyarız yok..

17-25 Aralık darbe girişimini yapanların idam edilmesini istiyoruz..

Gezi Parkı, Komani eylemleri yapan vatandaşımızı öldüren hainlerin idam edilmesini istiyoruz.. halkımız idam istiyor..

Özellikle Güneydoğu illerimizde kamu kurumlarında çalışan PKK destekçisi ve yandaşlarının da kamudan ihraç edilerek yargılanmasını istiyoruz..

Bunları yaparken dikkat edilmesi gereken bir husus ki :

Allah rızası için , kurban veren, okul ve dershanelerine çocuklarını vererek dinini öğrensin diyen, hayır ve hasenatını cemaate veren, sohbet toplantılarına giden, hizmette destek olmak için emek harcayan ve derneklerine üye olan, Zaman gazetesi okuyan, diğer şekli ile bilmeden bu yapıya gönül bağlayan ve bugün cezaevinde yatanlar af istiyor..

Ha bugün olmuş halen, “Hoca efendi diyen, bunları Kemalistler yaptı” diyenler de var bunlarında cezasını elbette verilmesi gerekir..

Aktif sen üyesi ve Bankasya da hesapları olanlar hükümetten af istiyor..

Suçlu ile suçsuzun ayrılması gerekiyor.. Hainle – Allah rızası için koşanların ayırt edilmesi gerekiyor… bunu da yapacak olan İstihbarat teşkilatımızdır.. Benim senin dememizle insanların cezalandırılması yanlıştır.

Kesin çizgilerle ayırt etmek gerekir ki : suçlu ile suçsuz ayırt edile bilsin..

15 Temmuz 2016 da başarısız olan FETÖ darbe girişimini asıl olarak bugün yayıyor..

Evet- Hayır için sayılı günler  hızla azalıyor..ve 16 Nisan kapıya dayandı.., bugün halen FETÖ operasyonları yapılıyor, meslekten ihraç edilenler göz altına alınıyor, cezaevine gönderiliyor.. bunun altında bir kasıt var buna dikkat etmek gerekir..

Suriye deki iç savaştan kaçarak ülkemize gelen Suriyeliler, Eğe denizinden Yunanistan’a geçmek için kişi başı 100 dolar ile 1000 dolar arasında bir ücretle, dil diş bilmedikleri halde kaçıp gide biliyorsa , Bugün FETÖ den ihraç edilen veya açığa alınan : Öğretmen, Polis, Hakim, Savcı, Kamu çalışanı, veya sanayici ve iş adamı , eğer hain olsa, vatanını satsa bir gecede Türkiye terk ederek kaçıp gider.. değil bin dolar 10 bin dolar yine verir kaçar gider..

Bizde Suriyeliler kadar akıl yok mu ? bunu bir düşünün..!

15 Temmuz sonrası kaçanlar kaçıp gitti.. vatan evlatları ise : ben hükümetimin, devletimin yanındayım dedi ve isimleri ortaya atıldığı halde bir yere kaçmadı..

Suriyeliler kaçıp gidiyorsa, biz dünden kaçıp gideriz.. ama ben suçsuzum diyen vatanı için canını vermeye hazır vatan evlatlarını ne yazık ki bugün tutup içeri atarken, suçluları açık cezaevine çıkarak ceza evinden yer açmaya çalışıyoruz.. bu vatandaşın vicdanını yaralıyor..

Bu durumu Ak Partili arkadaşlarımızla paylaştığımız zaman, abi bu konu tehlikeli bir konu aman biz bu konuda konuşamak diyorlar.. ve de ilave ediyorlar: “ Abi sende yazma tehlikeli konu “ doğruları söyleme diyorlar..

Ak Partililere sesleniyorum

Uyanın !, 15 Temmuz 2016 da yapılamayan Darbe bugün yapılmaya başladı..

16 Nisan 2017 Pazar günü yeni anayasa için evet- hayır için sandık başına gideceğiz, sayılı günler kaldı halen FETÖ operasyonu yapılıyor.. adam suçlu olsa 7 ayden beri kaçar giderdi..

Gizli tanık: Yavuz ifadesine göre, diyerek FETÖ mağduru insanımızı göz altına almak, tutuklamak bana hiç de mantıklı gelmiyor.. Bu resmen bir FETÖ darbe girişimidir..

Mağdur sayısını azatma yerine biz hergün biraz daha çoğaltıyoruz,  burada bir gariplik yok mu ? bu gizli tanık 7 ay sonra mı ortaya çıktı.. ? evet- hayırla bir hesaplaşma değil mi ?

Bugün FETÖ ‘cular gerçek vatan evlatlarını gizli tanık veya itirafçı kisvesi altında cezaevlerine gönderiyorlar uyanın uyanın !.. bu bir FETÖ darbe girişimidir..

FETÖ dan tutuklanan veya açığa alınan FTEÖ Mağduru ve yakınlarının hükümetten genel istekleri 16 Nisan öncesi af çıkarılmasıdır.. Bizde kandırıldık af edin diyorlar..

İdam edilmesi gereken suçlu var: birde Allah rızası için koşturan Mağdurlar var mesele bunların bir birinden ayırt edilmesidir..

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co