Adil Sani Konukoğlu’ndan Ovayolu’na Kutlama

Adil Sani Konukoğlu’ndan Ovayolu’na Kutlama

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Sanko Üniversitesi sponsorluğunda “İki Teker Hürriyet” sloganıyla Mersin’den yola çıkarak İstanbul’a ulaşan Boran Ovayolu’nu kutladı.

Konukoğlu, kendisini ziyaret eden Ovayolu’nun çabasını başarı olarak tanımladı ve “Zorluklara rağmen 46 günde 2 bin 5 kilometre pedal çevirerek Mersin’den İstanbul ’a gitmek kolay bir iş olmasa gerekir. Bu büyük başarı. Kendisini kutluyorum” dedi.

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı da olan Adil Sani Konukoğlu, Boran Ovayolu’nun başarısının, gençlik için bir örnek olması gerektiğine vurgu yaptı.

Ovayolu da Mersin Üniversitesi’nde öğrenci olduğunu anımsatarak, “Sahil şeridini kullanarak Mersin’den İstanbul’a bisikletle ulaşmak beni sımsıkı saran hayalimdi. Sanko Üniversitesi’nin katkısı ile bunu gerçekleştirdim, çok mutluyum. bunun gururunu taşıyorum” diye konuştu.

“Sanko Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’na teşekkür ziyaretimde de dile getirdiğim üzere, sahil şeridinde bulunan ve doğayı önemseyip koruyan, kaliteli yaşam standartları olan kentleri bisikletimle geçmek istiyordum” diyen Ovayolu, bunu gerçekleştirirken 5 büyükşehir, 24 antik kent ve 5 müze gezdiğini bildirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co