Adil Çalışır emekli oldu

Adil Çalışır emekli oldu

Tedaş, Köy hizmetleri YİKOB da 27 yıl görev yapan Adil Çalışır, önceki gün emekliye ayrılarak , mesai arkadaşlarının verdiği veda yemeğine katıldı.

Kahramanmaraş Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) bünyesinde bulunan Strateji ve Koordinasyon Müdürlüğü ile Rehberlik ve Denetleme Müdürlüğüne vekâlet eden Kahramanmaraş’ın sevilen bürokratlarından Adil Çalışıremekliye ayrıldı.

Onikişubat İlçe Kaymakamı ve YİKOB Başkanı Mustafa Anteplioğlu tarafından dar kapsamlı verilen veda yemeğine YİKOB Müdürleri ve Adil Çalışır’ın vekâlet ettiği Müdürlüklerin personelleri katılırken yemekte yapılan konuşmalar duygulu anların yaşanmasına sebep oldu.

19 yıl Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ), 7 yıl Köylere Hizmet Götürme Birliği ve 1 yılı YİKOB bünyesinde olmak üzere 27 yıl devlete hizmet ettiğini belirten Adil Çalışır; “Çok şükür alnımızın akı ile bu 27 yılı tamamladık, görev yaptığımız süre içerisinde bu gök kubbede bir hoş seda bıraktıysak ne mutlu bize” dedi.

Onikişubat İlçe Kaymakamı ve YİKOB Başkanı Mustafa Anteplioğlu ise yaptığı kısa konuşmada; “ Adil Çalışır’la birlikte çalıştığımız zamanlardan bizler her zaman Adil beyin çalışmalarından menmun kaldık, işini iyi ve adı gibi Adil yapan Adil Çalışır’dan Allah razı olsun. Rabbim bize de bu günleri yaşamayı nasip etsin” dedi.  Günün önemine binaen emekliye ayrılan Adil Çalışır’a bir pano ve takdirname verildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co