Adem Gürz, sorunları yerinde inceledi

Adem Gürz, sorunları yerinde inceledi

MHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Adem Gürz, Pazarcık ve Çağlayancerit ilçe teşkilatlarına ziyarette bulundu.

Teşkilatları tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Adem Gürz, gösterilen ilgiye ve güvene meclise gitse de gitmese de her zaman layık olacağını ve son nefesine kadar davasına sahip çıkmaya devam edeceğini söyledi.

Halkın sesi, mecliste görünen yüzü olmak için yola çıktığını her fırsatta dile getiren Adem Gürz, şimdiden halkın sesine kulak vermeye başladı.

Seçim kampanyası boyunca, İlçe İlçe, mahalle mahalle gezerek, partisinin seçim beyannamesini anlatacağını ifade eden Gürz, vatandaşla kucaklaşıp, beklentileri bir bir dinleyeceğini söyledi.

Adem Gürz, Sorunları Yerinde İnceledi (10)

Gürz’ün seçim çalışmaları kapsamında bugünkü durağı Pazarcık ve Çağlayancerit İlçeleri oldu.

İlk olarak Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı’yı ziyaret eden Gürz, bölgenin sorunları hakkında istişarelerde bulundu ve daima teşkilatının yanında olduğunu söyledi.

Daha sonra Çağlayancerit’e geçen Gürz,  İlçe Başkanı Mehmet Şahan tarafından geniş katılımlı toplantıda projelerini anlattı.

Sorunları yerinde görmek isteyen Adem Gürz, ilçeyi gezerek, yapılmayan ve yapılması elzem olan sorunları not aldırdı.

Adem Gürz, Sorunları Yerinde İnceledi (15)

İlçe esnafları ile de sohbet eden Adem Gürz, halkın sorunları dinleyip çözüm yollarını paylaştı.

Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağını söyleyen Adem Gürz, bütün sorunları yerinde inceleyeceğini ifade ederek, ilçeden başarı dilekleri ve dualarla ayrıldı.

Adem Gürz, Sorunları Yerinde İnceledi (19)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co