Adana Koleksiyon’da yeni dönem tanıtıldı

Adana Koleksiyon’da yeni dönem tanıtıldı

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç ile birlikte Gaziantep merkezli Koleksiyon Mağazası’nın Adana Mağazası’nda gerçekleştirilen “Yeni Dönem Tanıtım Toplantısı”na katıldı.

Merkez İlçe Seyhan Sular Caddesi’nde bulunan mağazanın işletmecisi İç Mimar Aysel Şerbetçi, yeni dönem ürün tanıtımı için gelen konuklarını kapıda karşıladı. Şerbetçi, ev ve ofisini yenilemek isteyenlerin yanı sıra, değişiklik düşünenleri de beklediklerini kaydetti.

“İçinde Sana Ait Bir Ses Var” sloganı ile tasarlanan mağazada Koleksiyon Yeni Ev Serisi tanıtımını yaptıklarını belirten Şerbetçi, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç’ın tanıtıma katılmasından mutluluk duyduğunu söyledi.

ADANA KOLEKSİYON'DA YENİ DÖNEM TANITILDI (2)

Şerbetçi’nin Gaziantep’teki başarısını bildiğini ifade eden Konukoğlu ise programları dolayısıyla bulunduğu Adana’da Koleksiyon Mağazası tanıtım etkinliğine katılmaktan mutlu olduğuna vurgu yaparak, kardeş kentte de örnek gösterilecek projelere imza atmaları dileği ile Şerbetçi ve ekibini kutladı.

Flüt, akordeon ve keman sanatçılarının dinletisi eşliğinde verilen kokteyle katılan konuklar, ev ve ofis mobilyaları, aydınlatma ve aksesuarlara ilişkin bilgi aldılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co