Abdullah Kalın Mali Müşavirler Odasına Adaylığını açıklayan ilk isim oldu

Abdullah Kalın Mali Müşavirler Odasına Adaylığını açıklayan ilk isim oldu

Abdullah Kalın Mali Müşavirler Odasına Adaylığını açıklayan ilk isim oldu

2016 yılı Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan, Kahramanmaraş Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası seçimleri için ilk adaylığını açıklayan isim Mali Müşavir Abdullah Kalın oldu.

muhasebecile

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan 5 Yıldızlı Clarion Hotel’ de verilen kahvaltı sonrasında basın toplantısı ile adaylığını açıklayan Abdullah Kalın adaylığını açıkladı.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan  Kahramanmaraş Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Şen şunları belirtti: “Bilindiği üzere Mayıs ayında Oda Başkanlığı sürem bitecektir. İki dönemdir üyelerimizin teveccühleri ile oda başkanlığı görevi büyük bir onur ve şerefle sürdürmekteyim. Bu güne kadar odamız ve üyelerimiz için büyük bir gayret ve caba ile elimizden gelen her şeyi imkânlarımız çerçevesinde yapmış bulunmaktayız, söz verdiğimiz gibi oda binamız tamamlanmak üzere ve % 85 bitirilerek yeni seçime oda binamızda girmeyi planlamaktayız.

arifff sen1

Yeni dönem oda  seçimlerinde yol arkadaşım kardeşim;  dürüstlüğüne, çalışkanlığına, beşeri ilişkilerine, temsil ve organizasyon yeteneğine, odamız proje ve inşaatındaki gayretlerine,  fedakârlığına inandığım ve güvendiğim mesai arkadaşım kardeşim, Sayın Abdullah Kalın’ın adaylığını destekliyor ve onun yanında bu sürecin devamında da bir abi olarak her zaman yanında olacağımı, kendisine, ekibine hayırlı uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

abdullah kalın1

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası  Yönetiminde görev alan ve bu gün adaylığını açıklayan  Abdullah Kalın, Başkan Arif Şen ile birlikte, bu güne kadar oda üyelerine gururla hizmet ettikleri ifade etti.

Kalın Adaylığını açıkladığı konuşmasında şunları belirtti; Çok kıymetli başkanımın, abimin, liderliğinde iki dönemdir odamızın yönetim kadrosunda, çeşitli organlarında görev alarak, odamızın ve siz çok kıymetli üyelerimizin hizmetkârı olarak görev yaptım, bundan da gurur duyuyorum.

Muhasebeciler (4)

Başkanımın görev süresinin, yasa gereği, Mayıs ayında dolması münasebeti ile yeni dönemde onun taşımış olduğu bayrak yarışını, odamıza kazandırmış olduğu yükseliş trendini, daha da yükselmek için, bu bayrağı kendinden alarak, taşımak adına, şahsım ve ekip arkadaşlarım adına, teslim almak için oda başkanlığına, siz çok kıymetli üyelerimizin, teveccühlerine layık olabilmek adına, aday olduğumuzu açıklıyorum” dedi.

Muhasebeciler (3)

Kalın, makamların gelip geçici olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Önemli olan eserler bırakmak, mesleğimizi ve meslektaşlarımızı, daha ileriye taşımak, gayretimiz olacaktır, bu güne kadar, sayın başkanımın liderliğinde, yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olup, hizmet çıtamızı, yeni binamızda, profesyonel yönetim anlayışı içinde, tüm üyelerimizin de, kollektif katılımlarını sağlayarak, şahsım ve ekibim adına sizlere hizmet etmeye, odamızın ve üyelerimizin, yöneticisi olmaktan ziyade, hizmetkarı olmaya söz veriyorum. Bu süreçte yapamadığımız, eksik kalan hizmetlerimizin, neler olduğunun farkında olarak, yeni dönemde fiziki şartlarımızın da, iyileşmesi ile bunları da telafi ederek, çıtamızı daha üst seviyelere taşıyacağımıza inancımız tamdır. Projelerimizi ve hedeflerimizi, seçim sürecinde ve genel kurulda, siz çok kıymetli üyelerimizin, beğenisine ve takdirlerine sunacağız.

Muhasebeciler (1)

Oda; üyelerimizin sorunları ile kurumlar arasındaki iletişim ve temsilin odak noktası olup, bunu en iyi şekilde ifade edecek ve en iyi şekilde temsil edecek bir ekip olacağımızdan eminiz. Kazananın şehrimiz, odamız ve üyelerimizin olmasını diliyoruz. Diğer aday olan arkadaşlara da başarılar diler, basın toplantımıza katılımlarınızdan, şerefler vermenizden dolayı, siz çok kıymetli üyelerimize, misafirlerimize, şükranlarımızı şahsım ve ekip arkadaşlarım adına arz eder, teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Yüce rabbim utandırmasın inşallah” dedi.

arif sen

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co