Abdulhamithan Vakfı’ndan Erkoç’a teşekkür

Abdulhamithan Vakfı’ndan Erkoç’a teşekkür

Abdulhamithan Camii Vakfı Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ettiler.

Abdulhamithan Camii Vakfı Başkanı Ömer Faruk Şirikçi, Başkan Yardımcısı Ali Özturan, Üyeler Mehmet Temizdemir, Ejder Gülçin ve Mehmet İlgin’den oluşan heyet Başkan Erkoç’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete ilişkin kısa bir açıklama yapan Abdulhamithan Camii Vakfı Başkanı Ömer Faruk Şirikçi, Abdulhamithan Camii’nin tıpkı Sultan Ahmet Camii gibi ışıklandırılacağını ifade ederek: “Büyükeşhir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç Beyefendi, Abdulhamithan Camii’mizin Sultan Ahmet Camii gibi ışık ve ses gösterileri yapabilecek hale gelmesi için bir proje hazırlatmıştı. Bu proje doğrultusunda ihale yapıldı ve Philips firmasına yer teslimini yaptık. Ocak ayı sonu itibariyle çalışmalar tamamlanacak. Şehrimizin medar-ı iftiharı olan Abdulhamithan Camii’miz bu projenin tamamlanmasıyla Kahramanmaraş’ın tanıtımında daha bir fazla yer tutacak.

Böylesine anlamlı bir projeden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç Beyefendi’ye teşekkür etmek adına kendisini Yönetim Kurulumuzla birlikte ziyaret etmek istedik dedi.

Açıklamanın ardından Abdulhamithan Camii Vakfı Başkanı Ömer Faruk Şirikçi Uludaz Uğur Festivali ile alakalı bir tabloyu Başkan Erkoç’a hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erkoç, Abdulhamithan Camii Vakfı Başkanı Ömer Faruk Şirikçi ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co