ABD ve İsrail Kan ve gözyaşından besleniyor

ABD ve İsrail Kan ve gözyaşından besleniyor

Amerika ve İsrail Ortadoğu da olanlara sadece seyirci kalıyor.

Osmanlı’dan sonra bir türlü huzur bulamayan Ortadoğu Arap baharı ile de huzurun eseri kalmadı. İsrail’in “Büyük Ortadoğu Projesine” hizmet eden ABD Müslümanları birbirine düşürdü. Halk ile rejimi karşı karşıya getirdi. 17 Aralık 2010 da Tunus’ta başlayan gerginlik Libya,  Mısır, Bahreyn, Ürdün, Yemen ve Suriye’ ye sıçradı. Bu topraklarda kan ve gözyaşı günleri başlamış oldu. ABD’nin ve İsrail’in istediği olmuş; silah satıyor, kan dökülmesini göz yumuyor. İsrail ABD eliyle Büyük Ortadoğu Projesine adım adım ilerliyor veya ilerlediğini sanıyordu.

Siyonizm’in uşağı başta ABD’dir. İsrail ve ABD Ortadoğu da hâkimiyetini kurmak, “Büyük Ortadoğu Projesi” için Kürdü Türkü birbirine düşürmek istiyor. Suriye’ de gözü dönmüş Esad’ın zulmüne seyirci kalıyorlar.

Özellikle Suriye ve Irak’ta istediklerini elde ettiler. Suriye’ de Esad zulmüne destek çıkarak sivil katliamlarına göz yumdular. Silah sattılar, katliamları seyrettiler. Irak’ı üçe böldüler. “Böl, parçala, yönet” Siyonizm’ in, ABD’nin ve küresel güçlerin ana gayesi budur. ABD Türkiye içinde PKK’yı Suriye’deki uzantısı PYD/YPG’ye destek vererek Türkiye’yi zorda bırakmak istemiştir. Irak’ta ki Barzani’nin referandumunu destekleyen İsrail sözde karşı gelen ABD Barzani’ye destek vermektedir. Irak’ın ve Suriye’nin kuzeyinde Barzani’nin kontrolünde Kürdistan devleti kurma hayalleri için her türlü yolu deniyorlar. Sonra ki aşamada Türkiye’yi tehdit unsuru göstererek sınırlarımızı Türkiye aleyhine silah sığınağı yapacaklar. Ortadoğu’daki zenginliklere sahip olmak ancak Türkiye’ye diz çöktürmek, zayıf düşürmek, halkı birbirine düşürerek Türkiye’yi kontrol altına almakla mümkün olacağını çok iyi biliyorlar.

Türkiye üzerine bütün terör örgütleri ile saldırdılar. Sınırlarımızda küresel güçler DEAŞ terör örgütünü kurarak, amaçlarına hizmet ettirdiler. FETÖ terör örgütü ile harekete geçtiler başaramadılar.

Lawrence nasıl Müslümanların inanç ve itikatları ile oynadı ise FETÖ’ de aynı yolda İsrail ve ABD’ye uşaklık ederek itikadı bozuk bir nesil yetiştirme görevini üstlenmiştir. Yahudilik Hristiyanlık ve Müslümanlık üç semavi din ile yeni bir din oluşturmak için “dinler arası diyalog” safsatası ile bunun ön hazırlığını yapmıştır.

FETÖ Kan ve gözyaşına doymayan İsrail ve ABD’ye hizmet etmiştir.  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 17-25 Aralıktan sonra bu tehlikeyi her fırsatta milletine anlattı. 15 Temmuz ile FETÖ’ nün maskesi düştü ve kendi sonunu hazırladı.

İsrail Barzani’ye destek için iki bin askerini gönderdi. Barzani İsrail ve ABD’ nin piyonudur.

İsrail ABD şunu iyi bilmeli ki Türkiye sizin uşağınız değil…

Uşağınız Barzani ’yede haddi bildirilecektir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın haykırışı gibi “sınırlarımızda bir Kürt devletinin kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz.”

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co