AA muhabiri,  Ersoy Sevinç’ te evliler kervanına katıldı

AA muhabiri,  Ersoy Sevinç’ te evliler kervanına katıldı

Kahramanmaraş`ın hızlı gazetecilerden AA muhabiri Ersoy Sevinç dünya evine girdi.

KAFUM nikah salonunda düzenlenen Ersoy ve Serap Sevinç`in nikah törenine Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, İl Jandarma Komutan Albay Çoşkun Doğan, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Sabri Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar, gazeteciler ve çiftin aileleri katıldı.

er3
Basın camiasının sevilen isimlerinden olan Ersoy Sevinç, evlilik defterine attığı imzayla bekarlığa veda etti. Heyecanlı olan çiftin ise mutlulukları gözlerinden okunurken acar gazeteci Sevinç`i dostları yalnız bırakmayarak mutluluğuna ortak oldu.

er1
Mutlu çiftin nikahını Büyük-şehir Belediye Başkanı Erkoç kıyarken nikah şahitliğini ise Vali Kocatepe ve gazeteci Sırrıberk Aslan yaptı. Çifti bir ömür boyu mutluluklar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`ın yeni evlenenlere yaptığı tavsiyeyi hatırlatarak 3 çocuk yapmalarını istedi.

er4
Yeni çifte 3 çocuktan daha fazla evlat sahibi olmaları tavsiyesinde bulunan Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe ise: “41 yıllık evliyim, 3 evladım var ve son derece mutlu bir yuvam var. İnşallah onların çok daha mutlu olmalarını ve evlatlarının 3`ten daha fazla olmasını tavsiye ediyorum. Allah hayırlı evlatlar versin, mutluluğunuzu, ömrünüzü uzun etsin, hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür eden sevilen gazeteci Ersoy Sevinç, bekar arkadaşlarına da bir an önce evlenmeleri tavsiyesinde bulundu.
Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, nikah töreni sonunda evlilik cüzdanını Serap Sevinç`e verdi.
Kahramanmaraş Gazetesi olarak meslektaşımız Ersoy Sevinç ve Serap Sevinç’e ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co