9 işçinin yaralandığı inşaatta başkan incelemelerde bulundu

9 işçinin yaralandığı inşaatta başkan incelemelerde bulundu

BAŞKAN ERKOÇ: “YARALI KARDEŞLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Odun ambarlarında meydana gelen iş kazasında yaralanan işçiler için geçmiş olsun mesajı yayınlayarak acil şifalar diledi.

Başkan Erkoç, inşaatta meydana gelen göçük olayında incelemelerde bulunarak ilgililerden göçük olayına ilişkin bilgiler aldı.

Başkan Erkoç, inceleme sonrası yaptığı açıklamada, bu tür iş kazalarının meydana gelmemesi için büyükşehir belediyesi olarak gayret ettiklerini ifade ederek: “ Odun ambarları bölgesinde bir inşaatta göçük olayı meydana gelmiştir.9 vatandaşımız burada iş kazasıyla karşı karşıya kalmışlardır. Bu kardeşlerimize Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.

Burada meydana gelen kaza en ince ayrıntısına kadar incelenecek ve savcılık, ilçe belediyesi, büyükşehir belediyesi ve Çalışma Bakanlığımız gerekli çalışmaları yapacaktır. Bundan sonra da bu tür kazaların meydana gelmemesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ben iş kazasına maruz kalan 9 kardeşimize acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

Başkan Erkoç, bu tür iş kazalarının bir daha yaşanmaması için büyükşehir belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya gayret ettiklerini söyledi.

gocuk (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co