7 Haziran’a kadar buradayım

7 Haziran’a kadar buradayım

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu,

“7 Haziran’a kadar buradayım”

 

KAHRAMANMARAŞ- MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, gazetemizi ziyaret ederek:“Aday gösterilmedim diye bizde küsme olmaz, 7 Haziran’a kadar bir milletvekili daha fazla çıkarmak için çalışacağım” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi haber merkezini ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, gazetemiz çalışanları ile bir süre sohbet etti.

SONY DSC

Gazetemizin yazı işleri Müdürü Bekir Doğan, Niyazi Kara ve çalışanları ile Kahramanmaraş siyasetini yorumlayan Mesut Dedeoğlu: “Dün bizi aday gösterdiler, teşekkür ettik, bugün aday göstermediler yine teşekkür ederiz, Seçim bölgeme geldim, 7 Haziran 2015 günü akşama kadar partimin bir oy fazla alması için çalışacağım, 7 Haziran’dan sonra ise bize ne görev verilerse partim için çalışmaya her zaman varım” dedi.

TBMM en çok önerge ve kanun teklifi veren, en çok çalışan milletvekili olma unvanını elinde bulunduran Mesut Dedeoğlu: “Siyaset uzun soluklu bir iştir. Önümüzde belediye başkanlığı seçimi var, bundan sonra ise yeniden milletvekilliği seçimi var, belki yeniden aday oluruz olmayız, önemli olan bizim dik durmamız ve tarafımızı belli etmemizdir” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co