31 Mart ta kına günü

31 Mart ta kına günü

Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, bizde gün çok en son ise 31 Mart’ta kına günü ilan ettim..

Herkes ediyor da ben edersem yanlış mı olur, 31 Mart sabahı kına günü , bugünden söylüyorum, paranızı çok harcamayın, bir köşeye biraz kına parası biriktirin 31 Mart sabahı kına günü ve benimde çok kına göndereceğim kişi var !..

Allah bize bir çevre vermiş: Kına göndereceğim Zübük var, Hırsız var, devleti soyan namussuzlar var , yani 31 Mart 2014 Pazartesi sabahı kına gönderecek çok kişi var..

Kına günü için bugünden hazırlıklı olun diyorum..

Utanmaz – Şerefsizler her dönem devleti , milletin tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen adi yaratıklar var.. her dönem olduğu gibi bu dönemde maalesef adayı olarak karşımıza çıkıyorlar, inşallah emellerine ulaşamazlar.. aksi halde kına gününde kınalar elimizde kalır.

Şerefsiz ve hırsızları aday gösterenlere sözüm !..

1984 Anavatan Partisi ANAP kuruldu.. Herkesin sözü : Paşa’ın horoz partisi kazanır o gözle bakıyor, ve sokaklarda horuz ötmektedir..

ANAP ise Milletvekili , Belediye başkanı adayı bulamıyor.. bir gün önce televizyon’a çıkan Devlet Başkanı Kenan Evren, “ Hıııı siz oyu nereye vereceğinizi biliyorsunuz ! diyerek horozu işaret etmesi üzerine Pazar günü millet ANAP yüklendi.

Saf ve temiz insanlar ANAP ‘tan milletvekili oldu, Belediye Başkanı oldu, Türkiye de bir ANAP rüzgarı başladı..

Milletvekili adayı, İl genel meclis adayı, Belediye Başkan adayı, Belediye Meclis üyesi adayı bulamayan ANAP bir anda gözde parti oldu, Aday patlaması yaşandı.. o tarih de Kahramanmaraş’ın şerefsiz hırsızları ANAP etrafını örümcek ağı gibi sarı verdiler..

Ali Çokuçkun ağabeyimiz o günleri çok iyi bilir ve yaşayan acısını çeken biri idi..öyle bir dönem başladı ki saf temiz , Allah rızası için, vatan için ANAP da olanlar bir bir kapı dışarı edildi. Yerine sahtekar, hırsızlar, vatanı soyan, devlet imkanlarını cebine akıtan kişiler ANAP’lı olu verdiler.. hep aday onlar gösterilmeye başladı.

Batıpark da Kongre var, salon boş dışarıda araç koyacak yer yok, bunun iyi görüp durumu tahlil eden Ali Çokuçkun, mikrofona çıktı: “1984 ruhu ve ANAP sevgisi olan insanlar bugün bu salonun dışında, burnu büyümüş, hırsızlar ise ANAP’ın içinde, o kadar kurur ve kibir bizi sardı ki buraya gelirken bir kişi yanımıza alıp gelemiyoruz, getirmiş olsaydınız bu salon dolardı.. ANAP bitmiştir, benim içinde bitmiştir, ben gidiyorum,” diyerek mikrofonu bırakarak indi ve  çıkıp gitti..

Ali Çokuçkun , gerçekleri görmüş , haykırmıştı, ama hırsızlar nasıl nemalanırız hesabı ile nazarı dikkat’e bile almamışlardı.. sonuç ANAP kapandı gitti..

Tarih tekerrürden ibarettir.. yani sürekli tekrar eder durur..

Geliyorum bugüne : Ak Parti kurulmadan önce, Recep Tayyip Erdoğan sevgisi ile göz yaşı döken, Tekir yeşilgöz’ü dolduran milyonlarca , Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı olan gerçek Ak Partililer , o  insanlar bugün bakıyorum , ak partinin dışında..

Sözde değil, özde Ak Partililer kapı dışarı edilirken, yerine oradan buradan toplama 20 günlük Ak Partilerin yazılması büyük kırılmalara sebep oldu.

Daha birkaç ay önce : Ak Partiye başbakana küfür edenler, Ak Partili oldu, Belediye Meclis üyesi adayı oldu, 11 yıldır Ak Partiye hizmet veren , Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı ise kapının önünde kendini buldu..

Açık ve net gördüğüm şu ki: Ak Parti, ANAP olmaya doğru zirveden aşağı inişe geçmiş bulunmaktadır..

Bu sebeple 31 Mart 2014 Pazartesi günü sabah benim özel kına göndereceğim kişilerin isim ve adreslerini tesbit ediyorum, kına gününde onlara birer kilo kına göndereceğim..

İçim kan ağlayarak bu yazımı kaleme alıyorum.. : ama gerçekte bu Ak Parti 2009 da aldığı oyu alamayacak, önümüzde 40 gün var ama, durum çok vahim görülüyor,bir çok yerde seçimi kayıp edecektir..

Bugün Ak Partiden büyük istifa bekleniyor.. Ak Partiden istifa eden kişiler nereye gider, kim kime nasıl oy verir onu bilemiyorum ama Ak Partinin kayıp edeceği bir gerçek..

Bunun göremeyen körler: Hırsızlara, üç günlük ak partililerle Meclis üyesi adaylığı dağıtmaya devam etsinler.. onu da hem de birinci sıradan !..

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co