31 Mart ‘ta Ankara Seferleri Günlük oluyor

Anasayfa Turizm 13 Nisan 2014
31 Mart ‘ta Ankara Seferleri Günlük oluyor

Kahramanmaraş- Ankara arasında çalışan Anadolu jet 31 Mart 2014 gününden başlayarak gece saat 23 15 de Kahramanmaraş’a gelecek sabah saat 06 45 de Ankara’ya hareket edecek.

Haftanın yedi günü Kahramanmaraş gece gelecek olan Anadolujet , uçak şehirde yatarak sabah saat 06 45 de Kahramanmaraş’tan Ankara ‘ya hareket ederken, Ankara bağlantısı ile Kahramanmaraş’ı Türkiye’nin her yerine bağladığı gibi yurt dışı bağlantıları da vereceği bildirildi.

KAHRAMANMARAŞLI GAZİANTEP VE ADANA’YA GİTMEYECEK

Sabah Ankara ve İstanbul da olmak için Gaziantep ve Adana ‘ya uçağa giden Kahramanmaraşlılar artık gitmeyecekler..

Uçak yolunda yüzlerce Kahramanmaraşlı’nın Adana ve Gaziantep yolunda ölümünden sonra THY yollarının böyle bir sefer koyması geçte olsa şehirde sevinçle karşılandı.

İzmir ,Ankara ,İstanbul da günü birlik işi olan Kahramanmaraşlı Sabah saat 06 45 de Kahramanmaraş’tan Ankara , bağlantılı Türkiye ‘in her yerine giderek Akşam saat 23 15 de Ankara ‘dan Kahramanmaraş’a dönüş yapabilecek..

Çok Güzel Oldu

Güzelbulut Turizm yönetim kurulu başkanı Mehmet Güzelbulut, “ THY ve emeği geçen yöneticilerimize teşekkür ediyoruz, Kahramanmaraş için çok güzel oldu, Sabah Kahramanmaraş’tan giden iş adamlarımız aynı gün gece evine geri döne bilecektir, bu aynı zamanda İstanbul uçak seferini de bir nebzede olsa aktarmalı cevap verecek konuma geldi, Anadolu jet ile uygun uçak bileti tarifesi ile Türkiye’in her yerine uçmak mümkün , 35 TL den Türkiye uçabilirsiniz..” dedi.

THY Kahramanmaraş İstanbul Atatürk hava limanı, Pegasus Kahramanmaraş İstanbul Sebiha Gökçen uçmakta bunun yanında haftanın 7 günü Kahramanmaraş Ankara seferinin çok güzel olduğunu dile getiren Mehmet Güzelbulut: “ Sabah saat 06 45 de Kahramanmaraş’tan Ankara ‘ya gidecek yolcularımız, Ankara dan İzmir, İstanbul ve yurt dışı istediği yere gider, dönüşte de saat 23 15 de Ankara dan Kahramanmaraş’a gelecektir.. Bu uçak seferi çevre illerimizinde işine yarayacaktır , Kahramanmaraş’a hayırlı olsun,” dedi.
Mehmet Güzelbulut, Güzelbulut Turizm arayarak indirimli Ankara bileti veya Türkiye ‘in her yerine uçak bileti alabileceğini söyledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co