31 Mart 2019 Büyükşehir Belediye Başkanlığına a. adayım!..

31 Mart 2019 Büyükşehir Belediye Başkanlığına a. adayım!..

Ak Parti’den Büyükşehir Belediye başkanlığına aday adayım !..

Hooop sende nereden çıktın demeyin !.. bugünden söylüyorum aday adayım ve projelerimle geliyorum..

Bazı adaylar var : Üç- beş gün kala ortaya çıkıyor.. : bende varım diyerek aday adayı olacağını söylüyor… bir de bana bakın 4 yıl önceden çıkacağımı söylüyorum..(!)

Kahramanmaraş’ta ben bunu ters çevirerek Muhtemel, öne alınmazsa 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak mahalli seçimlerde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olduğumu bugünden ilan ediyorum duymayan kalmasın !..

Duyanlar: Okuyanlar, duymayanlara söylesinler yoksa vebal atarım bilesiniz (.!..)

Yeni Türkiye , de  Ak Belediyeler Mutlu İnsanlar

Bugünden ortaya çıktıysak bir bildiğimiz vardır !..

Ak Partiden Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adayı oluyorum, bunun için de projeler hazırladım..

Büyükşehir : Büyük Projeler : Kentsel dönüşüm,

Sakarya- Sütçü İmam Mağaralı, Serintepe, Yürükselim, Fatihler Mahallesinde ilk 6 ayda kentsel dönüşümü bitireceğim..

Mimar arkadaşlarım projelerini hazırlıyorlar, Haritacılar 5000 ‘lik haritaları hazırlıyorlar.. plan ve proje hazır göreve başladığımın ilk günü bir çivi çakacağım(Allah iftiradan korusun sonra bir çivi bile çakamadı diye arkamdan dedi kodu çıkarılar da ) Beş binlik haritalarını hazırlatıyorum, projelerim hazır, Genç ve dinamik mühendis kadromla geliyorum..

Tekke Kentsel Dönüşüm Projesi, :

Tekke de ne kadar ev varsa : Kentsel dönüşümden bunların tamamına birer daire yaptırarak vereceğim yeri hazır ama diyemem (Arsa Rant Meselesi) Tekke sakinlerini yeni çağdaş yaşam alanına taşıdıktan sonra , Tekke’yi Kentsel dönüşüm kapsamında yıkacağım.. bir tek ev koymayacağım..

Uç noktasına 25 katlı Rezidans dikeceğim !.. üzerine ise döner lokanta, kelle paçayı yerken şehir turu atacak vatandaşımız..

Sonra : buraya villalar yaparak Kahramanmaraş’ın zenginlerine satacağım, böylece Belediyemizin kasasını para ile dolduracağım..

Ahirdağına Uydu Kentler Projesi,:

Zenginler: Arsaları toplamışlar, kendilerinin olsun, ben göreve geldiğimin ikinci günü Ahirdağına uydu kent kuracağım böylece vatandaşımıza ucuz konut üretip vereceğim..

Ahirdağına Teleferik projesi,:

İstiklal Mahallesinden TRT vericisinin bulunduğu noktaya, Muhsin Yazıcıoğlu parkından Ahirdağına, Dereliden Yedikuyulara üç ayrı yere Teleferik kurarak Kahramanmaraşlıları yaya ve kış turizmi ile tanıştıracağım, her yıl 50 ton irişkiti Ahirdağı’nda kar üzerinde bedava dağıtacağım..

Deniz Keyfini yaşatacak Yapay Plajlar, :

Gazeteci olarak yüz kere yazdım: Deniz Keyfini yaşatacak Yapay Plajlar yapalım diye.. ama ne gezer.. Kartalkaya, Ayvalı, Kılavuzlu, Sır , Menzelet gibi barajlar şehrimizi kuşattı ama biz suya 10 km. uzaktan bakıyoruz, göreve geldiğimin ilk haftasında baraj sahiline Deniz Keyfini yaşatacak yapay Plajlar yapacağım. Kimse projeme sahip çıkmasın.. nasıl yapacağımı hep beraber göreceksiniz !..

Marka Park projeleri, :

Sütçü İmamın diyarı, Kahraman şehir ‘e yakışan Marka projeler olur, bunun için Kahramanmaraş’ta su kanalları, göller , göletler, sayfiye yerleri olmak üzere Marka projeleri bir bir hayata geçireceğim..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği o yiğit Kahramanmaraş’tan çıkacak, yerli otomobil, uçak yapacak, bizde bu sebeple otomobil ve uçak sanayinin içinde bulunduğu yeni Organize Sanayi Bölgeleri.. Allah’ın izni ile ilk bir yıllık hizmetimizde bunu yapacağız..

1 Nisan 2019 da görevi devir alırsam 1 Nisan 2020 de yukarıdaki projelerin tamamı bitmiş ve hayata geçmiş olacaktır..

Bunlar Büyük Projelerimiz ki Kahramanmaraşlılara bugünden taahhüt ediyorum, isteyene senet bile verim kardeşim biz çalışmaya başlayalı bir yıl oldu !..

İlk yıl bu projeleri bitirerek : bundan sonraki yıl elbette yatmayacağım yarın ise ikinci gurup projelerimizi açıklayacağım..

Alternatif Ulaşım Ağları ile Şehrimizin Ulaşım sorununu çözeceğim, hafif projelerimiz elbette var !.. onlarda ikinci bir yılda yapılacak projeler

Devamı yarın !..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co