Doları Bozdur Ayakkabıyı al

Doları Bozdur Ayakkabıyı al

Ekinözünde ayakkabı bedava

Doları Bozdur Ayakkabıyı al

Ekinözülü Esnaftan ’Dolar Bozdurma’ Kampanyasına Destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son günlerde yükselen dövize karşı başlattığı “Doları boz, oyunu boz” çağrısına Ekinözülü esnaflardan da destek geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dolarınızı bozdurun, Türk Lirası kullanın” çağrısı üzerine vatandaşlar seferber oldu. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçesinde çağrıya destek çığ gibi büyüyor. Esnaflar çağrıya destek vermek için kampanyalar düzenliyor.

Dolarını bozduran vatandaşlara bedava hizmet verme ilanları işyerlerinin camlarına asılıyor.  Ekinözü’nde  ayakkabı  üzerine işyeri bulunan Harun Yardımcı  işyerinde de kampanya düzenledi. Yardımcı, dolarını bozduranlara ayakkabı hediye ediyor.

Yardımcı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Türkiye’mize sahip çıkalım ,dolarımızı bozduralım. Vatanını seven herkes ülkemiz için elinden geleni yapsın bizde iş yeri olarak En az 100 dolar parasını TL’ye çeviren ve bunu makbuzuyla ibraz eden müşterilerimize ayakkabı hediye edeceğiz dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co