“2019 Seçimlerine Hazırlanıyoruz!”

“2019 Seçimlerine Hazırlanıyoruz!”

Ak Partinin Ekinözü İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar

“2019 Seçimlerine Hazırlanıyoruz!”

 

EKİNÖZÜ / Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçesinde Parti çalışmalarına hız veren İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar,” Hedefimizde 2019 seçimleri var biz bunun için çalışmaya başladık,” dedi.

İçme sezonu sebebi ile günlük 50 bin’e çıkan ilçe nüfusu ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen vatandaşları ziyaret ederek sohbet eden sevilen Ak Parti ilçe Başkanı Bünyamin Şakalar: “ Kahramanmaraş’ta birinci ilçe bizim çıkmamız gerekiyor biz bugünden bunun çalışmasını başlattık, Mahallelerimizi ziyaret ediyorum, Ekinözü ilçe merkezinde günlük esnafımızı ziyaret ediyorum, halkımızın dertleri ile bire bir ilgileniyorum ve İçme sezonu da değerlendirerek herkese hizmetlerimizi anlatıyorum,” diyerek esnaf ziyretine devam etti.

bünyamin16

Dün gazetemiz muhabirleri ile birlikte esnaf ziyareti yapan ve esnafın kendisini ne kadar çok sevdiğine şahit olduğumuz Ak Parti Ekinözü İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar:” Yaz aylarında Nüfus artışı gösteren, Ilıca ile Ekinözü içmeleri var, bizde Ekinözü ilçesine gelen vatanaşlarımızla bire bir ilgileniyoruz, otel ve pansiyonlarda yer bulamayanlara yardımcı oluyoruz, gerektiğinde evimizi açarak misafir edip , misafirlerimizin rahat etmesini sağlıyoruz, Ekinözü İlçemize Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç gerçekten güzel hizmet veriyor bu vesile ile kendisine gönülden teşekkür ediyorum..

bünyamin15

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekillerimiz, Ak Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal, Veysi Kaynak, İmran Kılıç, Mehmet Uğur Dilipak, Nursel Reyhanlıoğlu, Mehmet İlter Çitil, Nevzat Pakdil, baştaa olmak üzere eski ve yeni vekillerimiz sürekli ilçemize ziyaret yaparak bizlere destek veriyorlar..

bünyamin13

Bugün 11 Ağustos 2017 Cuma günü İmran Kılıç Milletvekilimizle mahalle ziyaretlerini yapacağız, Ekinözü de esnaf ziyareti yapacağız,” diye konuştu.

Ekinözü ilçesinde yıllardır Veteren Hekim Olarak hizmet vermesi sebebi ile sevilen ve sayılan insan olan Bünyamin Şakalar, Ak Parti İlçe Başkanı olduktan sonra ise Ekinözü ilçelerinin tüm mahallelerinin sorunları ile bire bir ilgilenmesi ile ilçeye daha güzel hizmetler gelmeye başladı.

bünyamin8

bünyamin6

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co