2018 BARIŞ YILI OLUR MU?

2018 BARIŞ YILI OLUR MU?

İnsanlık her yeni yıl girerken, şüphesiz daha az sorunla, daha fazla huzur ister. Bu nedenle bizde diyoruz ki, yeni yıl barış yılı olsun! İnşallah!
Ancak, temennimizin hava kalacağını düşünüyorum, çünkü fitne yeryüzünde tavan yapmış durumda, bunu da üst aklın çocukları emperyalist zihniyet yapıyor.
Başta ABD ve Rusya olmak üzere, ülkelerin başındaki yöneticiler ağızlarına barış kelimesini almıyorlar. Alsalar bile inandırıcı olmuyor. Çünkü inandırıcı olmuyorlar.
Şu anda, Filistin halkı açık hapishanede açlık ve gözyaşı içindeler. Yine Suriyelilerin ve dünyanın dört bir yanındaki mazlumlar ellerini açmış, Yaratan’a yalvarıyorlar.
Ancak Ortadoğu durulmayacak gibi, görünüyor. Çünkü İsrail, bu bölge insanlarına kan kusturuyor, olmada bir de Kudüs topraklarını kirletiyorlar…

DÜNYA İMPARATORLUĞU KURACAKLARMIŞ
Çünkü fitneci zihniyetin öncüleri olan: “Haçlı-Siyonist- Evanjelistler -Hıristiyan dünyası (İngiltere/Amerika) İslam coğrafyasında ‘Yahudi” bir devlet kurdurarak, İslam âlemine hançer sokmuş. Hıristiyanlar, Onlar, Filistin’de kurulacak bir Yahudi devletinin Müslüman ülkelerde büyük bir çalkantı ve sürekli bir istikrarsızlık yaratacağını çok iyi biliyorlardı.
Trump’ın rezil Kudüs kararı, “Gizli Dünya Devleti”nin uygulamaya koyduğu son operasyonun adı. Evanjelist -Kabala-Eski ahid safsataları parantezinde güya İsa Mesih’in gelişi hızlandırılacak ve ardından da Büyük Yahudi Krallığı kurulacak.( Bu konuda geçtiğimiz günlerde bir yazı kaleme almış, bu kesimin, bu görüşe iman ettiğini ifade etmiş. Kur’an da böyle bir işaret olmadığını, bazı zayıf hadisler bulunduğunu da belirtmiştim)
İlluminati’nin 11 Eylül ile birlikte başlattığı ‘Haçlı Seferi’dir. “Yeni Haçlı Seferleri”ni başlatan Rockefeller’ın, Rothschild’lerin ABD’nin kuruluş felsefesine soktukları Mesihçi anlayıştır. Buradan “Büyük İsrail Projesi”ne yürümektedirler. İllumınati-Evanjelikler- Siyonistler-ABD-İsrail, Kutsal Yerler üzerinden kıyamet savaşını asla kazanamayacaklar. (Bülent Erandaç)

BAŞARAMAYACAKLAR
Yeni yıla girdiğimiz saatlerde, yani geçtiğimiz hafta sona Kahramanmaraşlı vatandaşlarla bir araya geldik. Saraçhane Çarşısından, Andırın Garajı arası tam on esnaf ile sohbet etme imkânı buldum. Onlara başta ABD olmak üzere, İsrail, İngiltere, Almanya, Hollanda, Rusya, İran gibi ülkelerin tutumlarını ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunları uzun uzun anlattım. Tevafuk olsa gerek, hiç birisi de PKK ve ABD işbirliğinin başarılı olamayacağını, Türkiye’nin oyunu bozduğuna söylediler.
İçlerinden birisi farklı düşündüğünü, düşmanın uyumadığını, plan üstüne plan kurduğuna inandığını belirterek, NATO Gladyosu, Üst Aklın çocukları, Evanjelik ABD-Siyonist İsrail fitne çıkartmaya devam edeceğini, Türk insanının uyanık olmasını, Müslümanların birlikte hareket etmek mecburiyeti bulunduğunu vurguladı, eskisinden daha fazla uyanık olmamız gerektiğinin altını çizdi.

ŞAŞIRDIM KALDIM!
Yani, insanımızın dünyada olup bitenleri böyle yakından takip etmeleri beni son derece memnun etti. Zannederim, bu bilinçlenmeyi sosyal ve ulusal medya organlarına ve açıkoturum ve panellere konuk olan yazarlara ve fikir adamlarına, program yapımcılara borçluyuz.
Bunun yanında okuma oranı da artıyor, bunlar şuurlaşmamıza neden oluyor diye düşünüyorum.
Diyeceğim şu ki, insanoğlu böyle gelmiş böyle gitmez. .
Habil ile Kabil ile başlamış bu süreç, Allah nurunu tamamlayınca bitecektir. Yani, hakkın sesi, batılın sesini kısmalı. Bunun için hak ve hakikati savunanların güçlü ve adil olması gerek.
Onlar güçten alırlar, barışı isteyenler çok çalışmalı, üretmeli ve güçlü olmalı.
Aksi takdirde zalimler zulümlerini sürdürmeye devam edeceklerdir. Barışta hayal olacaktır.
Ne diyelim, inşallah Rabbim yeryüzüne huzur ve barış gönderir.
Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co